مجموعه وولوز ماجور شما را به خرید بهترین محصولات شیرالات  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولید شیر روشویی مخلوط

آنچه در این مقاله میخوانید.....

بررسی انواع شیر روشویی از نظر مدلعرضه بی واسطه شیر روشویی مخلوط

یکی از بهترین نوع شیرآلات که توسط بزرگترین کارخانجات تولیدکننده کشور تولید و رونمایی شده، شیر روشویی مخلوط می باشد که به عنوان شیر روشویی اهرمی نیز شناخته می شود. در واقع با استفاده از اهرمی که در این شیر تعبیه شده، می توان به تنظیم فشار و دمای آب مصرفی پرداخت و به طور کلی این محصول همراه با کارکرد مطلوب و همینطور کیفیت عالی می باشد.

کارخانه تولید شیر روشویی مخلوط

بررسی انواع شیر روشویی از نظر مدل

بررسی انواع شیر روشویی از نظر مدل شیر روشویی که جای آن در سرویس بهداشتی می باشد، نه تنها از حیث کاربردی، بلکه از منظر زیبایی نیز دارای اهمیت بوده و جلوه ای مناسب را به فضا هدیه خواهد داد، ضمن اینکه به کمک آن، امکان دسترسی مناسب به جریان آب نیز میسر شده و می توان با آن به عملیات شستشو پرداخت و این همه کاری است شیر روشویی انجام می دهد.

حال موضوع دیگری که راجع به این محصول خواهیم گفت، بررسی انواع شیر روشویی از نظر مدل می باشد که در قسمت زیر به ذکر توضیحاتی در خصوص آن پرداخته ایم:

  1. شیر روشویی مدل مخلوط: دارای یک اهرم بوده که تنها با این سو و آن سو کردن این شیر و همینطور بالا یا پایین کردن آن، آب در فشار و دمای مختلف به خوبی تنظیم خواهد شد.
  2. شیر روشویی سنسوردار: به آن شیر روشویی چشمی نیز گفته شده و با به همراه داشتن امکاناتی همچون سنسور هوشمند، می توان بدون تماس دست با آن، به جریان آب دسترسی داشت، این روشویی در ساختمان های مدرن؛ رو به افزایش می باشد.
  3. شیر روشویی مدل لمسی: به صورت تاچ یا لمسی کار کرده و تنها یک لمس کوتاه کافی است تا جریان آب این شیر، قطع یا وصل و فشار آب نیز تنظیم گردد.
  4. شیر روشویی مدل دوپایه: مناسب برای سینک های دوتایی بوده و در گروه شیر روشویی کلاسیک نیز قرار گرفته است.

عرضه بی واسطه شیر روشویی مخلوط

عرضه بی واسطه شیر روشویی مخلوط هم اکنون عرضه بی واسطه شیر روشویی مخلوط یا اهرمی در رنگ و شکل های متنوع صورت گرفته و می توانید آن را در نمونه هایی همچون شیر روشویی طلایی براق سفارش دهید، این محصول همراه با یک نمای تماشایی و بسیار زیبا بوده و فضا را هم به شدت تحت تاثیر قرار خواهد داد، اما پیش از آنکه آن را سفارش دهید، لازم است تا علاوه بر ظاهر، توجه خود را روی مشخصات دیگر این محصول هم متمرکز نمایید، مانند:

  • دقت نمایید که سطح شیر یکدست باشد و مشاهده هر نوع سطح مواج می تواند نشان از لعاب کاری نادرست این محصول داشته باشد.
  • هر چقدر که براقیت محصول بیشتر باشد، یعنی عملیات لعابکاری بیشتری روی آن صورت گرفته و لذا دوام و ماندگاری بیشتری خواهد داشت.
  • یک شیر روشویی مخلوط طلایی اگر از کیفیت بالا برخوردار باشد، به هیچ وجه کدر به نظر نمی رسد و لازم است تا به این ویژگی نیز توجه داشته باشید.
محمد رضا جوادی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: آقای محمد رضا جوادی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 989129723782

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: mohifathizade1121@gmail.com

مجموعه وولوز ماجور شما را به خرید بهترین محصولات شیرالات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *