پخش عمده ست شیرآلات

از نظر طراحان خرید و نصب ست کامل شیرآلات در آشپزخانه  و شیرآلات اهرمی ، حمام و سرویس بهداشتی در زیبایی فضا مورد نظر بسیار موثر است. قیمت پخش عمده ست شیرآلات نسبت به تک فروشی آن برای مشتریان سیار مقرون به صرفه است و بخاطر نصب، سرویس و خدمات پس از فروش آن بهتر است که از یک شرکت یا برند یاشد.اما بطور کلی از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت ست شیرآلات عمده میتوان به جنس، برند، طرح، رنگ و نوع آبکاری، نوع کاربرد و نوسانات ارز و بازار اشاره نمود.

پخش عمده ست شیرآلات

مشخصات انواع ست شیرآلات

مشخصات انواع ست شیرآلات شیرآلات یکی از مهمترین تجهیزات هر ساختمان به شمار می آید و خرید ست شیرآلات ساختمانی باید با آگاهی کامل صورت گیرد. این تجهیزات ساختمانی در کنار توزیع آب سرد و گرم نقش مهمی در دکوراسیون ساختمان بازی میکنند. علاوه براین قیمت این محصولات بالاست و بعد از خرید و نصب نمیتوان به راحتی این محصولات را تعویض نمود. از مهمترین نکات هنگام خرید ست کامل شیرآلات میتوان به استاندارد بودن شیرآلات، طراحی زیبا، کم مصرف بودن با توجه به بحران کم آبی، نوع آبکاری و دوام شیرآلات، نصب راحت و آسان برای جلوگیری از پرداخت هزینه اضافی و قیمت شیرآلات اشاره نمود.

یک ست شیرآلات کامل شامل چهار تکه دوش، شیر ظرفشویی، شیر روشویی و شیر توالت است که البته تعداد شیرآلات بسته به نقشه و جزئیات ساختمان متغییر است و ممکن است چهار تکه یا بیشتر باشد. ست شیرآلات شامل علم دوش و شلنگ توالت نمیشود. انواع ست شیرآلات بر اساس جنس و نوع آبکاری، تکنولوژی، طراحی و قیمت به انواع مختلفی تقسیم میشوند. در کل جنس شیرآلات از نوع برنج یا سرب خشک است و تنها از نظر روکش با یکدیگر متفاوت هستند جنس برنجی بهتر از سرب است. شیرآلات سربی بعد از مدتی دچار خوردگی شده و خورد میشوند و از طرفی دیگر اثرات جبران ناپذیری به بدن وارد میکنند.

پس از جنس، آبکاری در دوام شیرآلات بسیار اهمیت دارد. از نظر کیفی در صورتیکه برای شیرآلات از آبکاری پی دی وی همراه با روکش استیل اصل استفاده شود عمری بسیار طولانی خواهند داشت. انواع رنگهای شیرآلات نیز با روشهای مختلف آبکاری به دست می آیند. از موارد دیگر قابل توجه طراحی زیبا و مدلهای متنوع است که کاملأ به خلاقیت طراح بستگی دارد که اکثر این طرحها از طبیعت الهام گرفته شده اند و امروزه به یکی از مهمترین ملاکهای اصلی خریداران تبدیل شده است. از انواع شیرآلات بر اساس تکنولوژی نیز میتوان به شیرآلات اهرمی، فشاری، دیجیتالی و هوشمند اشاره نمود. که هر کدام مزیت و کابرد خاص خود را دارند.

آشنایی با فروشندگان ست شیرآلات

آشنایی با فروشندگان ست شیرآلات بیشتر مردم در هنگام خرید شیرآلات به طراحی، رنگ و نوع برند شیرآلات دقت مینماینداما ممکن است در بازار برچسب محصولات را عوض نمایند و شیرآلات یک برند را به نام برند دیگر بفروشند. فروشندگانی که در این زمینه فعالیت مینمایند باید نسبت به کار خود متخصص و متعهد باشند. تا بتوانند خریداران را برای خرید باکیفیتترین و مناسبترین محصول مطابق با سبک، بودجه و دکوراسیون منزل خود راهنمایی نمایند. علاوه بر این فروشندگان ست شیرآلات لازم است تا اطلاعات لازم در زمینه نصب، تعویض و خدمات پس از فروش محصولات را به مشتریان ارائه دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.