پارچه سوییت کره ای بهترین پتو برای نوزادانی که خواب ناآرام دارند شناخته شد

پارچه های سوییت قابل شستشو با ماشین لباسشویی هستند، بنابراین می توانید بدون ترس از آسیب آن ها را با لباس های دیگر بشویید. برای نگهداری آنها نیازی به مراقبت و توجه خاصی نیست.

اما اگر می خواهید شکل و ظاهر پارچه سوییت کره ای را حفظ کنید، می توانید آنها را با حرارت کم اتو کنید. آنها همچنین در برابر پر شدن، محو شدن یا کوچک شدن مقاومت می کنند و عمر سرمایه گذاری لباس شما را افزایش می دهند.

بهترین قسمت؟ الیاف رطوبت گیر دائمی هستند، به این معنی که با گذشت زمان شسته نمی شوند و کارایی خود را از دست نمی دهند. دورانی که پارچه های رطوبت گیر فقط مخصوص ورزشکاران یا علاقه مندان به ورزش بود، گذشته است.

این ماده اکنون به طور فزاینده ای در مد و منسوجات خانگی محبوب است و در طیف گسترده ای از لباس های روزمره استفاده می شود. و اگر می خواهید خواب راحت را دوچندان کنید، می توانید آنها را در رختخواب و لباس خواب نیز بیابید.

پارچه سوییت کره ای

با پارچه سوییت که رطوبت را از بین می برد، خود را نوازش کنید. اگر می خواهید از تعریق روزتان جلوگیری کنید، با لباس خواب ضد رطوبت شروع کنید که به شما کمک می کند آرام شوید، استراحت کنید و دوباره شارژ شوید.

مجموعه لباس خواب Softies’s Wellness Fabric شامل ست های کوتاه PJ، ست های PJ بلند و پیراهن های خواب ساخته شده با فناوری پیشرفته فیبر است. از قابلیت های عرق زدایی و خنثی کردن بو لذت ببرید که در تمام طول شب خنک، خشک و راحت می شوید.

مجموعه لباس خواب Softies بیش از کارایی است – تجمل و راحتی بی حد و حصر. برخلاف برخی از پارچه‌های رطوبت‌گیر که خشن یا ناراحت‌کننده هستند، لباس شب شیک و دنج ما کره‌ای نرم است، بنابراین احساس می‌کنید که روی ابر می‌خوابید!

در مورد لباس خواب خود به چیزی کمتر از بهترین راضی نباشید. تفاوت Softies را تجربه کنید و تی شرت های قدیمی خود را امروز با لباس خواب های شفاف و ضد رطوبت ما عوض کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.