نمایندگی عرضه شیر روشویی رز گلد

نمایندگی عرضه شیر روشویی رز گلد زیر نظر مستقیم تولید کننده فعالیت می کند به همین دلیل با همان قیمت درب کارخانه محصول را در اختیار مشتریان می گذارد و به مشاوره های رایگان و خدمات پس از فروش هم مشغول می باشد.

شیر روشویی یکی از وسایل مورد نیاز در هر سرویس بهداشتی می باشد که در رنگ و مدل های مختلفی تولید می شود به طوری که شما می توانید آن را مطابق با تم و رنگ دیگر وسایل سرویس بهداشتی خود انتخاب کنید.

نمایندگی عرضه شیر روشویی رز گلد

آنچه باید درباره شیر روشویی رز گلد بدانید

آنچه باید درباره شیر روشویی رز گلد بدانید شیر روشویی رز گلد همان طور که از نامش مشخص است دارای رنگ زرگلد که از لاکچری ترین و جدید ترین رنگ ها محسوب می شود می باشد PVD جنس این نوع رنگ است که با گذشت زمان رنگ آن به هیچ عنوان از بین نمی رود از مدل های مختلف شیر روشویی می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  • شیر روشویی پل: برای نصب این نوع شیر به جای دو سوراخ باید سه سوراخ روی روشویی ایجاد شود و اهرم آن به صورت مجزا باشد کسانی که به دنبال تلفیق سبک قدیمی با سبک امروزی هستند باید این مدل را خریداری کنند با نصب این شیر می توانید به راحتی اطراف روشویی را تمیز کنید.
  • شیر با چیدمان مرکزی: این نمونه شیرها دارای دستگیره هایی هستند که از هم به فاصله چهار اینچ می باشند در واقع این مدل شیرها دو دستگیره دارند و از متمایز ترین شیر های روشویی محسوب می شوند.
  • شیر روشویی با دستگیره مجزا: دستگیره منفرد این مدل شیر می تواند فشار آب و دمای آب را کنترل کند و علاوه بر روشویی در ظرفشویی هم می توانید این نمونه شیر را استفاده کنید که به آن شیر تک اهرمی هم می گویند و برای نصب آن به یک یا دو سوراخ نیاز است.
  • شیر با گستردگی متناسب: دارای دستگیره های جداگانه و شیر آب جداگانه می باشد در واقع شما می توانید دستگیره شیر را در یک طرف و شیر آب هم در یک طرف دیگر نصب کنید که این موجب گردیده نصب شیر محکم تر شود.
  • شیر سوار بر کف: این مدل بر روی روشویی سوار می شود.
  • شیر روشویی توکار: این شیر ها روی دیوار نصب می شوند به همین دلیل اگر به دنبال تمیزترین شیر می باشید می توانید به سراغ این مدل شیر بروید چون اطراف روشویی به راحتی تمیز می شود.

تولیدکنندگان برتر شیر روشویی رز گلد

تولیدکنندگان برتر شیر روشویی رز گلد تولید کنندگان برتر شیر روشویی رز گلد با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه و دستگاه های مدرن و پیشرفته سعی می کنند انواع مدل های شیر رویی رز گلد را با بهترین کیفیت تولید و روانه بازار ها کنند علاوه بر این مزیت های استفاده از شیر روشویی رز گلد باعث شده تولید کنندگان آن بتوانند میزان تولیدات خود را افزایش دهند که به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • به هیچ عنوان با گذشت زمان رنگ شیر از بین نمی رود.
  • در مدل، تم و رنگ های مختلفی تولید می شود که می توان به شیر روشویی طلایی، شیر روشویی مدرن و…. اشاره کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.