میوه خشک هندوانه طعمی بی نظیر به آش می بخشد

سیترولین، یک آمینو اسید موجود در هندوانه، ممکن است عملکرد ورزشی را بهبود بخشد و درد عضلانی را کاهش دهد. به عنوان مکمل نیز موجود است.

بررسی نشان داد که مصرف منظم سیترولین برای حداقل 7 روز عملکرد هوازی را با افزایش تولید اکسید نیتریک در بدن بهبود می بخشد. این ترکیب به انبساط رگ‌های خونی کمک می‌کند تا قلب شما برای پمپاژ خون در بدن شما به سختی کار کند.

علاوه بر این، برخی شواهد نشان می دهد که میوه خشک هندوانه ممکن است به بدن شما بعد از ورزش کمک کند. یک مطالعه قدیمی به ورزشکاران میوه خشک هندوانه و هندوانه تازه با یک نوشیدنی کنترلی داد.

هر دو  هندوانه نسبت به نوشیدنی شاهد منجر به درد کمتر عضلانی و بهبود سریع‌تر ضربان قلب شدند. با این حال، تحقیقات بیشتری مورد نیاز است. سیترولین موجود در هندوانه ممکن است به بهبود عملکرد ورزشی و کاهش درد عضلانی کمک کند.

میوه خشک هندوانه

ممکن است به سلامت پوست کمک کند. ویتامین های A و C که در هندوانه یافت می شوند برای سلامت پوست بسیار مهم هستند.

ویتامین C چه زمانی که خورده شود یا به صورت موضعی به بدن شما کمک می کند تا کلاژن بسازد، پروتئینی که پوست شما را انعطاف پذیر و موهای شما را قوی نگه می دارد.

یک بررسی نشان داد که مصرف بیشتر ویتامین C از غذا یا مکمل‌ها ممکن است شانس شما را برای ایجاد چین و چروک و خشکی پوست کاهش دهد.

ویتامین A همچنین برای پوست سالم مهم است زیرا به ایجاد و ترمیم سلول های پوست کمک می کند. در یک بررسی، حیواناتی که کمبود ویتامین A داشتند نسبت به حیواناتی که از یک رژیم غذایی کامل تغذیه می‌شدند زخم‌هایشان ضعیف‌تر بود.

به خاطر داشته باشید که مطالعات انسانی بیشتر در مورد هندوانه مورد نیاز است. چندین ماده مغذی موجود در هندوانه به سلامت مو و پوست کمک می کند، اگرچه تحقیقات بیشتری لازم است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.