مجموعه وولوز ماجور شما را به خرید بهترین محصولات شیرالات  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مغزی شیر مخروط رایان | خرید عمده مغزی شیر مخروط با قیمت مناسب

آنچه در این مقاله میخوانید.....

مغزی شیر مخروط رایاننحوه تولید مغزی شیر مخروطانواع مغزی شیر مخروطموارد مصرف مغزی

مغزی شیر مخروط رایان با قیمت مناسب و کیفیت عالی در بازار پخش می شود. هر قدر مغزی یک جنس با کیفیت باشد. به مراتب  با دوام تر نیز می باشد و خرید را برای افراد راحت می سازد.مغزی دارای مراحل تولید می باشد.که در ادامه به آن می پردازیم.امروزه مغزی های زیادی با برندهای مختلف وارد بازار ایران شده
که اکثر آنها برند های چینی می باشند.که در ادامه در مورد انها نیز بحث نیز خواهیم کرد.

مغزی شیر مخروط رایان

مغزی شیر مخروط رایان

مغزی شیر مخروط رایان از بهترین مغزی ها در رده خود می باشد.سوال اینجاست که منظور از رده خود چیست. یعنی تواناییش  در حد محصولی پیش پا افتاده است. دراینجا باید به این نکته توجه کرد که مغزی دارای مدل های مختلفی می باشد.

 • 3/8
 • 1/2

و وزن های متفاوتی را نیز به همراه دارد.پس منظور از این سوال که در رده خود یعنی در مدل 1/2 ولی مغزی شیر مخروط های تولید شده در ایران همگی از کیفیت مناسبی بهره بردند.که یکی از این برندها مغزی شیر مخروط رایان می باشد. وزن های مغزی شیر مخروط متفاوت می باشد.

 • 45g
 • 50g
 • 60g

که متوسط قیمت آنها از 4400 شروع میشود وتا 5100الی 5200ادامه دارد.

مغزی شیر مخروط رایان

نحوه تولید مغزی شیر مخروط

در تولید تمامی قطعات برنجی از همه مهم تر  مواد اولیه می باشد.که مواد اولیه مغزی برنج می باشد. اما برنج دارای سه بخش می باشد.

 • ضایعات برنج
 • شمش
 • اکستروژن

مغزی شیر مخروط رایان

که در تولید مغزی نمی توان از ضایعات برنج و شمش استفاده کرد. وتنها مواد اولیه مورد نیاز ان میل های اکستروژن می باشد. که با انها هم بالاتنه و هم مغزی تولید می کنند.میل های اکستروژن بعداز اماده سازی وارد دستگاه های تراپ میشود. و این دستگاه میل ها را به قطع های کوچک تر تبدیل می کند.هر میله توسط دستگاه قسمتی از مغزی را تولید می کنند.یعنی در تولید مغزی اول یک قسمت را تولید می کنند.بعد قسمت های دیگر و در اخر انها را به بخش منتاژ روانه می کنند.که در انجا با
سرهم کردن قطعات آن تبدیل به مغزی می شود. در تولید مغزی شیر مخروط مجموعه ما از واشرهای NBR استفاده میشود.که در تعدد باز و بسته شدن دچار کم ترین خرابی میشود.

مغزی شیر مخروط رایان

انواع مغزی شیر مخروط

 • طرح
 • نیم طرح

مغزی شیر مخروط رایان

طرح

مغزی طرح مغزی است.که تماما باز و بسته می شوند. یا به بیان دیگر یک دور باز و بسته میشود.و اکثرا برای خرید مغزی افراد از مغزی طرح استفاده می کنند.

نیم طرح

مغزی است.که نصف یک دور می چرخد. از اسم آن نیز معلوم است. وبیشتر برای ابسرد کن ها استفاده میشود. و قیمت ان نیز از طرح پایین تر است.

مغزی شیر مخروط رایان

موارد مصرف مغزی

مغزی ها در جا های مختلفی استفاده می شوند.ولی بیشترین مصارف مغزی به ترتیب زیر می باشد.

 • شیر مخروط ها
 • شیر شلنگی ها
 • شیر افتابه ها

البته در اینجا نیاز است.که به این نکته توجه کنیم.که تولید برخی قطعات که با مغزی کار می کنند.متفاوت تر از بقیه می باشد. برای مثال برای تولید شیر شلنگی مغزی خور باید تعداد مته های آن شیر بیشتر باشد.و لی در شیر شلنگی بالاتنه خور تعداد مراحل به مراتب کم تر از مغزی خور می باشد.

مغزی شیر مخروط رایان

در شیر های افتابه از مغزی کوچک تری استفاده میشود.چرا که مقدار مورد نیاز  ان کوچک می باشد.همانطور که گفتیم مغزی در شیر شلنگی هم می تواند باشد.و هم می تواند نباشد. با توجه به سلیقه شخص متفاوت است.

محمد فتحی زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: آقای محمد فتحی زاده

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09108666055

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: mohifathizade1121@gmail.com

مجموعه وولوز ماجور شما را به خرید بهترین محصولات شیرالات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.