مصرف خرمای پیارم فله راز لاغری 28 کیلویی بازیگری که نقش معتاد را بازی کرد

خرما با داشتن سلنیوم، منگنز، مس و همچنین منیزیم، برای حمایت از سلامت استخوان بسیار عالی است. آنها با مشارکت در رشد و نگهداری استخوان ها از شکستگی جلوگیری می کنند و حتی می توانند بیماری های خاصی مانند پوکی استخوان را دفع کنند.

مصرف منظم آن زمانی که استخوان ها به دلیل افزایش سن شروع به ضعیف شدن می کنند، بسیار جالب است. همانطور که دیدیم خرما دارای مواد معدنی بالایی از جمله مقدار زیادی آهن است.

بنابراین افرادی که از کم خونی رنج می برند علاقه زیادی به خوردن خرمای پیارم فله نسبتاً منظم دارند. آنها کمبود آهن در بدن را جبران می کنند و در عین حال قدرت و انرژی را تامین می کنند.

در همین حال، احساس خستگی و کندی تا زمانی که به طور کامل از بین برود، کاهش می یابد. نحوه مصرف آنها: خشک شده: مواد مغذی حفظ می شوند. برای جلوگیری از آفت کش ها، ارگانیک را انتخاب کنید.

خرمای پیارم فله

تازه: فصل کوتاه است، اما خودتان را درمان کنید زیرا حاوی ویتامین C بیشتری نسبت به زمانی است که خشک شده اند. این یک میان وعده سالم است که باید همه جا همراه خود داشته باشید. آنها جایگزین شکلات و آب نبات خواهند شد!

خرما سرشار از قندهای طبیعی مانند گلوکز، فروکتوز و ساکارز است و یک میان وعده عالی برای کسانی است که خواهان افزایش سریع انرژی هستند. با ترویج افزایش توده، ورزشکاران نیز از آنها استقبال می کنند.

خرما راهی عالی برای افزودن شیرینی طبیعی و فیبر به رژیم غذایی شما در اول صبح است. به علاوه، محتوای بالای فیبر آنها شما را در طول صبح سیر نگه می دارد. چه لذتی با تراشه های نارگیل!

غذاهای غنی از فیبر و قندهای طبیعی، خرما باعث افزایش آهسته‌تر قند خون می‌شود و به شما کمک می‌کند بدون احساس تنبلی احساس انرژی کنید. وقتی گرسنه هستید.

آنها فرم غلیظی از کالری هستند و به دلیل محتوای فیبر بالایی که دارند بسیار سیر کننده هستند. اگر گرسنه هستید اما نمی توانید یک وعده غذایی کامل بخورید، خرما را با کره بادام زمینی همراه کنید. شما منبع خوبی از فیبر، کربوهیدرات و پروتئین خواهید بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.