مرکز صادرات شیر روشویی ارزان

شیر روشویی همیشه جزو یکی از لوازم و تجهیزات ضروری در هر ساختمانی محسوب می شود که به سبب استفاده زیاد در طی روز حتما باید از جنس مرغوب باشد تا به سرعت کیفیتش از بین نرود و همچنین در کنار این قضیه شیر آلات باید دارای ظاهری زیبا و مشتری پسند داشته باشد.

یکی از مراکز صادرات انواع شیر روشویی ارزان سایت شرکت ما است که بهترین محصولات را به مشتریان عرضه می کند و سعی می کند اجناس خود را با قیمت های معقولانه به مشتریان عرضه کند.

مرکز صادرات شیر روشویی ارزان

بهترین برند شیرآلات در ایران

بهترین برند شیرآلات در ایران

بهترین برند شیرآلات در ایران:

در کشور ما کارخانه های متعددی با برندهای معروف به تولید انواع و اقسام شیرآلات می پردازند و محصولاتی با کیفیت را تولید می کنند که این محصولات بر اساس استانداردهای از پیش تعریف شده تولید می شوند.

بخش های مختلف شیرآلات بهداشتی:

 • بخش داخلی شیر: پایه اصلی و شیر
 • بخش خارجی شیر: بدنه بیرونی شیر

مواد تشکیل دهنده شیرآلات:

غالبا در گذشته جهت تولید شیر آلات از موادی بنام آلیاژ برنج یا سرب خشک استفاده می شد. به سبب رعایت مسائل بهداشتی و وجود خطرات احتمالی برای سلامتی بدن باعث شده است که در سال های اخیر از این مواد استفاده نشود ولی در بخش خارجی شیر آلات غالبا کارخانه ها از فلزاتی مانند برنج، برنز، مس و استیل استفاده می کنند که در این میان پر استفاده ترینشان جنس استیل است.

بهترین نوع آبکاری شیرآلات کدام است؟

قابل ذکر است که مرغوب ترین نوع آبکاری در شیر آلات بهداشتی، روش PVD است که در این شیوه هم طول عمر شیر بالا می رود و هم از شیرآلات در مقابل ساییدگی،خوردگی و زنگ زدگی محافظت می کند.

انواع و اقسام شیرآلات:

 1. شیرآلات تک اهرمی
 2. شیرآلات فله ای
 3. شیرآلات سنسور دار

نکات مهم در هنگام خرید شیر آلات:

 • شیر آلات سنسور دار غالبا برای فضاهای عمومی و سرویس های بهداشتی عمومی مناسب اساخته شده است.
 • شیرآلات باید امکان تنظیم دقیق فشار آب را داشته باشد.
 • داشتن علامت استاندارد
 • مواد تشکیل دهنده شیرآلات نباید از نوع سرب باشد.
 • شیرآلات به درستی آبکاری شده باشد.

بررسی بازار داخلی شیر روشویی ارزان

بررسی بازار داخلی شیر روشویی ارزان

به سبب کیفیت بی نظیر انواع شیرآلات عرضه شده در بازار و تنوع برند و شکل ظاهری، بازار فروش بسیار خوبی دارد. و چون این تجهیزات جزو تجهیزات اصلی همه منازل و … است، حتما باید از مرغوب ترین مواد اولیه ساخته شود.

شیرآلات تنوع بسیار زیادی دارد و هر فرد بر اساس بودجه خود می تواند گزینه مناسب را انتخاب کند و مورد استفاده قرار دهد. چنانچه شیرآلات مرغوب با هزینه مناسب تری عرضه شود مردم بیشتر ترغیب به خرید محصولات با کیفیت می شوند.

انواع شیرآلات پر طرفدار در بازار:

 1. شیر روشویی پلاستیکی
 2. شیر روشویی لاکچری

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.