مراکز خرید شیر ظرفشویی رنگی

شیر ظرفشویی رنگی یک از انواع شیر آلاتی است که در آشپزخانه ها برای شستشوی ظروف به کار گرفته می شوند اما با رنگ های مختلفی که دارد می توان با دکوراسیون آشپزخانه هارمونی جذابی ایجاد نمود. با توجه به اینکه شیر ظرفشویی رنگی از مدل های جدید محسوب می گردد طرفداران زیادی را به سمت خود جذب نموده است. در همین راستا مراکز خرید متعددی در سراسر کشور فعالیت دارند که از جمله آنها می توان به فروشگاه آنلاین ما اشاره نمود.مراکز خرید شیر ظرفشویی رنگی

روش صحیح براق کردن شیر ظرفشویی

روش صحیح براق کردن شیر ظرفشویی شیر ظرفشویی همانطور که از اسمش مشخص است برای شستشوی ظروف به کار گرفته می شود و با گذشت زمان ممکن است لکه های سفید آب بر سطح شیر ظرفشویی رسوب کند. برای تمیز کردن این نوع از شیر آلات نباید سمت مواد شوینده قوی همچون وایتکس یا جوهر نمک رفت چراکه نه تنها شیرآلات را تمیز نکرده بلکه به بافت ان ها آسیب می زند و آن ها را کدر می کند

روش صحیح برای از بین بردن لکه ها و براق کردن شیر آلات استفاده از مواد شوینده ای می باشد که خاصیت اسیدی نداشته باشد. استفاده از محلول ساده ای همچون آب و صابون می تواند هم لکه های رسوبی را از بین ببرد و هم شیر ظرفشویی را براق کند. برای این روش شستشو باید از اسفنجی نرم استفاده نمود که به سطح شیرآلات آسیب نزند.

برخی از مواد پاک کننده های خانگی همچون سرکه نیز برای براق نمودن شیر ظرفشویی مناسب است. البته باید توجه نمود که استفاده از سرکه برای شستشوی شیر ظرفشویی های رنگی مناسب نبوده و ممکن است رنگ آن ها را از بین ببرد. برای براق کردن شیر ظرفشویی با سرکه باید دستمالی را آغشته به سرکه کرده و دور شیر ظرفشویی پیچیده و به آن زمان دهیم تا کاملا لکه ها را از بین ببرد و سپس آن را بشوییم.

قیمت استثنایی شیر ظرفشویی رنگی

قیمت استثنایی  شیر ظرفشویی رنگی قیمت شیر ظرفشویی بر اساس عوامل مختلفی همچون کیفیت این نوع شیر های ظرفشویی، نوع آن ها و هزینه های تولیدی همچون بسته بندی و حمل نقل تعیین می گردد. همچنین نوسانات موجود در بازار باعث شده تا قیمت شیر ظرفشویی نیز در نوسان باشد.

شیر ظرفشویی هفت رنگ که نسبت به شیر ظرفشویی کلاسیک جدید تر هستند قیمت بیشتری دارند اما فروشگاه آنلاین ما این کالا را با قیمت استثنایی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. شیر ظرفشویی رنگی علاوه بر تنوع رنگی که دارد از مصرف بی رویه آب نیز جلوگیری می کند. لذا مشتریان عزیز می توانند برای خرید شیر ظرفشویی رنگی با قیمت مناسب به سایت فروش ما مراجعه نموده و سفارش خود را ثبت نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.