شیرآلات عمده
خانه / شیرآلات کلاسیک / قیمت شیرآلات کلاسیک با گارانتی و استاندارد

قیمت شیرآلات کلاسیک با گارانتی و استاندارد

قیمت شیرآلات کلاسیک  به چند نوع و مدل بستگی دارد.که با توجه به توان مالی افراد خریداری می شود.که در این مدل شیر ها نیز وزن محصول عامل اصلی قیمت است.که البته عواملی دیگری نیز در آنها دخیل نیز
می باشد.

قیمت شیرآلات کلاسیک
Beautiful vintage faucets in bathroom

شیرآلات کلاسیک چیست

شیرآلات کلاسیک شیری است.که در زمان ورود شیرآلات به ایران این مدل شیرآلات ها قابل استفاده بودند.وتولیدی های شیرآلات این مدل شیر را تولید می کردند.شیرآلات کلاسیک ویا شیرمخروط ها شیرآلاتی
هستند.که برای باز و بسته کردن آب دو مجرای جدا دارد.به طوری که برای کنترل آب سرد باید پوسته سمت راست را باز و بسته کرد و برای آب گرم پوسته سمت چپ را که این روش در شیرآلات اهرمی و شیرآلات فانتزی کلا با یک دسته اهرمی صورت می گیرد.

قیمت شیرآلات کلاسیک

قیمت شیرآلات کلاسیک

شیرآلات کلاسیک دارای مدل های می باشد.که هر کدام برای جا و مکانی مورد استفاده قرار می گیرد.و در قیمت شیرآلات کلاسیک نیز تاثیر دارد.

قیمت شیرآلات کلاسیک

انواع شیرآلات کلاسیک

 • صادراتی
 • مصرف داخلی

قیمت شیرآلات کلاسیک

شیرآلات کلاسیک صادراتی

شیرآلات کلاسیک صادراتی دارای وزن سنگین است.و قیمتی حدود ۳۵۰ هزار تومان دارد.و تمامی قطعات آن مدل درجه و وزن سنگین می باشد.برای مثال در شیر کلاسیک صادراتی پوسته استفاده شده در آن بر روی هم نیم کیلو می باشد.که این امر باعث بالا رفتن قیمت محصول می شود.لازم به ذکر است.که اکثر مشتری های عراقی به دنبال شیرهای سبک می باشد.

قیمت شیرآلات کلاسیک

شیرآلات کلاسیک مصرف داخلی

شیرآلات کلاسیک مصرف داخلی خود به دو نوع تقسیم می شوند.

 • شیرآلات کلاسیک پوستهABS
 • شیرآلات کلاسیک پوسته فلزی

قیمت شیرآلات کلاسیک

شیرآلات کلاسیک پوسته ABS

که داری قیمت پایین و کیفیت پایین می باشد.چرا که دارای پوسته می باشد.منظور از پوسته، پوسته های پلاستیکی می باشد.که به صورت تند باز و بسته شدن ترک بر می دارند.و یا شکسته می شوند.که ما به شما پیشنهاد نمی کنیم برای خرید.

قیمت شیرآلات کلاسیک

شیرآلات کلاسیک پوسته فلزی

شیرآلات پوسته فلزی دارای پوسته فلزی می باشد و قیمت حدود ۲۸۰ تومنی را دارا می باشد.که دارای کیفیت مطلوبی نیز می باشد. و این مدل به مراتب بسیار بهتر از شیر کلاسیکABSمی باشد.

قیمت شیرآلات کلاسیک

تولید شیرآلات کلاسیک

تولید شیرآلات کلاسیک به دو صورت انجام می گیرد.

قیمت شیرآلات کلاسیک

 • ریخته گری ماسه ای
 • ریخته گری رژه ای
 • ریخته گری کوره هوایی
 • ریخته گری برقی
 • ریخته گری اکستروژن
 • ریخته گری القایی

که در ریخته گری ماسه اول قالب های را با خاک مخصوص  پرکرده و بعد مواد مذاب برنج را در قالب ها ریخنه و بعد از مدتی قالب ها را باز می کنند.وشیر مورد نظر را از درون خاک ها بیرون میاورند.

 • ریخته گری رژه ای

در این روش دیگر خبری از ماسه نیست.فقط قالب و عکس شیر در بین دو فلز است.که با ریختن مواد مذاب در بین این فلز و گذشتن زمانی با باز کردن این دو فلز شیر مورد نظر شاخته شده است.

قیمت شیرآلات کلاسیک

تفاوت ریخته گری رژه ای و ماسه ای

ماسه ای:دارای مرجوعی زیادی است ولی در رژه ای مرجوعی کم تری نسبت به ماسه ای دارد.ماسه ای دارای سوخت کم تری به نسبت رژه ای است.که میزان بالا پایین بودن سوخت به مراتب به ضرر و یا نفع
تولید کننده می باشد.

قیمت شیرآلات کلاسیک

برای خرید با مجموعه ما در ارتباط باشید.

 

مشاوره جهت خرید و فروش
محمدرضا جوادی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
شماره موبایل: 09129723782
پست الکترونیکی:valvesgermi1121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید شیرآلات ساختمانی | فروش شیرآلات ساختمانی کلاسیک

فروش شیرآلات ساختمانی کلاسیک، از نوع اهرمی و کلاسیک به صورت عمده در بازار های اینترنتی ایران انجام می شود. بسیاری از فروشندگان  شیرآلات ساختمانی با این روش