قیمت شیرآلات غیر اهرمی استاندارد

قیمت شیرآلات غیر اهرمی شیرآلاتی هستند.که در باز بسته کردن خروجی آب آن از اهرم استفاده نمی شود.که شیرآلات کلاسیک از این نوع شیرآلات هستند.و در استفاده از آن ها از پوسته استفاده میشود.تا اهرم که در شیرآلات اهرمی کاربرد دارد.

قیمت شیرآلات غیر اهرمی

قیمت شیرآلات غیر اهرمی

شیرالات غیراهرمی قیمت مقرون به صرف تر به نسبت شیرآلات اهرمی و فانتزی دارند.که حدود 230 الی 370 هزار تومان می باشد. شیرآلات غیر اهرمی یا همان کلاسیک به صورت های مختلف تولید و به فروش می رسد.البته لازم به ذکر است که منتاژ این قطعه نیز دارای مدل های مختلف است.برای مثال می توان قطعات درجه 1و2و3را در منتاژ استفاده کرده که قیمت را به شدت کاهش و یا افزایش می دهد.

قیمت شیرآلات غیر اهرمی

قطعات شیرآلات کلاسیک

قطعات شیرآلات کلاسیک شامل قطعات زیر می باشد.

  • دنده چپ
  • مهره
  • لنگی
  • آبریز
  • و…

که اکثرا این لوازم از جنس برنج بوده است.

قیمت شیرآلات غیر اهرمی

شیرالات غیر اهرمی به چه شیرآلاتی می گویند همانطور که گفتیم شیرآلات غیر اهرمی فقط کلاسیک نیست بلکه شیرآلات چشمی هم جز شیرآلات غیر اهرمی می باشد.که قبلا در رابطه با شیرآلات چشمی صحبت کردیم در کل هر شیرآلاتی که توسط اهرم باز و بسته نشود.غیر اهرمی می گوییم.مثال:

شیرآلات کلاسیک -شیرآلات کلاسیک چشمی-شیرآلات کلاسیک پدالی

قیمت شیرآلات غیر اهرمی

خرید شیرآلات غیر اهرمی

شیرآلات از مهم ترین بخش های منازل می باشد که در خرید آن باید دقت کرد خوب شیرآلات غیر اهرمی خیلی مورد توجه افراد نیست چرا که چهره جالبی ندارد.امروز بابه کارگیری روش های نوین کدل های جدیدی از شیرآلات غیر اهرمی به بازار آمده است.که دوبار ه پای شیرآلات قدیمی را به خانه باز کرده است. که قیمتی همه پای شیرآلات اهرمی را داراست. البته لازم به ذکر است شیرآلات غیر اهرمی مدرن چندان زیبا است که هزینهی آن زیاد به چشم نمی آید.که در رنگ های مختلف عرضه می شود.و رنگ زرد بیشترین محبوبیت را در این مدل از شیرها دارد و هر رنگ افزایش قیمتی را به همراه دارد.که با توجه به خواسته مشتری به رنگ های مختلف در می آید.و قیمت که بر روی شیرها افزایش می یابد.حدود 100هزار تومان می باشد  رنگ های که بر روی شیر اعمال می شود.p.d.v می باشد.

قیمت شیرآلات غیر اهرمی

معایب رنگ های شیرآلات

درحالت کلی شیرآلات رنگی به مرور زمان از بین می رود.(رنگ های سفید و مشکی)یعنی رنگ پر می شود.رنگ های طلائی تیره میشوند.وطلا مات ها نیز بیشتر تیره می باشد.وزیبایی خود را از دست می دهند.
در حالت کلی شیرآلات گرم دوام بشتری نسبت به شیرآلات رنگی دارند.

قیمت شیرآلات غیر اهرمی

می توانید برای خرید با مجموعه ما در ارتباط باشید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.