قیمت ست شیرالات ارزان

قیمت ست شیرالات ارزان را می توان از طریق راه های مختلفی مطلع شد.ست شیرآلات ارزان مدل های مختلفی دارد. اما شیرآلات ارزان قیمت اکثرا شیرهای کارتریج ۳۵ و کارتریج۴۰ سبک و مدل های شیرآلات کلاسیک و شیرآلات اهرمی با شیر مخروط می باشد .که قیمت های شیرآلات کلاسیک حدود ۲۸۰ تومن می باشد. و قیمت شیرآلات
اهرمی ساده از ۴۶۰ شروع  میشود.

قیمت ست شیرالات ارزان

قیمت ست شیرالات ارزان

ست شیرالات باید دارای ویژگی های باشدپس زمانی که گفتن قیمت ست شیرالات ارزان به همه ی مواردی که جلوتر توضیح میدم دقت داشته باشید.همانطور که از قدیم گفتن هیچ ارزونی بی حکمت نیست.شما هم باید به برخی از موارد و ویژگی ها دقت کنید.ویژگی های که اگر به انها دقت نکنید باعث بروز هزینه های سنگین برای شما می گردد.پس برای جلوگیری از هزینه های سنگین وصرف وقت برای شیرهای بیهوده با ماهمراه باشید.

قیمت ست شیرالات ارزان

ویژگی ست شیرالات ارزان

  • استاندارد باشد
  • قطعات موجود در آن برنج باشد
  • وزن ان مطابق استاندارد باشد(وزن یکی از عوامل مهم در عمر شیر است)

 

قیمت ست شیرالات ارزان

شیرالات یکی از مهم ترین بخش های زیبایی خانه است.بخصوص شیرهای فانتزی که اگر به بخش های دیگر خانه(کاشی وسرامیک_سینک_هود)هماهنگ شود زیبایی دو چندانی رابه وجود می اورد.می توانید شیرالات خودرا با استفاده از اینترنت از سایت های شرکت گرمی خریداری کنید.که دیگر دغدغه خرابی شیرالات ساختمان خود را نداشته باشید.

قیمت ست شیرالات ارزان

 

ست شیرآلات ارزان

ست شیرآلات ارزان اکثرا به مدل های کارتریج ۴۰ سبک می گویند.ست کارتریج ۴۰ قیمت های مختلفی دارد. که با توجه به نوسانات بازار از ۴۷۰ هزار تومان شروع
و به بالا می رود. البته به عواملی مثل برند بودن ویا…. بستگی دارد. که بر روی قیمت شیرآلات تاثیر گذار است.برای اینکه بتوان ست شیرآلات ارزان را تولید کرد.
باید وزن آن را کم تر کرد. و قطعات آن را ضعیف تر کرد. تا بتوان قیمت آن را پایین آورد. قیمت از ۴۷۰ می توان به ۴۴۰ کاهش داد. اما در اینجا مشکلی وجود دارد.

و آن هم این است.

قیمت ست شیرالات ارزان

کیفیت شیر به شدت پایین میاد یعنی در اصل شیر از گارانتی خارج شده است. چرا که از محصولات بی کیفیت در آن استفاده کرده است.ولی افراد می گویند که
دارای گارانتی است. ولی وقتی که شیرآلات خراب شد. از زیر آن تفره می روند. یعنی با دلایلی که اشتباه از طرف ما نیست و…. خود را تبره می کنند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.