قیمت روز شیر روشویی سنگی

قیمت روز شیر روشویی سنگی با توجه به نوع سنگ به کار رفته در تولید، ابعاد روشویی، نوع روشویی و رنگ آن متفاوت است. استفاده از برخی سنگ ها از جمله گرانیت در افزایش قیمت انواع روشویی تاثیر مستقیمی دارد. همچنین مدل روشویی یعنی ساده یا طرح دار بودن در تعیین قیمت آن اثرگذار است.

امروزه شیوه خرید و فروش هم تا حدود زیادی بر قیمت ها موثر بوده به گونه ای که خرید و فروش اینترنتی سبب کاهش یافتن قیمت ها گردیده است.

قیمت روز شیر روشویی سنگی

ویژگی انواع شیر روشویی سنگی

ویژگی انواع شیر روشویی سنگی

همانطور که می دانید شیر روشویی سنگی انواع مختلفی داشته و هر یک ویژگی های خاص خود را دارند. به همین دلیل انتخاب آنها کمی مشکل به نظر می رسد. لذا آشنایی با ویژگی های این نوع شیرها قبل از خرید می تواند به شما کمک کند که انتخابی دقیق و البته مناسب داشته باشید.

امروزه استفاده از شیر روشویی سنگی پایه بلند بسیار مرسوم است. یکی از مهم ترین ویژگی های این نوع روشویی استفاده آسانتر از آن می باشد. ضمن آنکه آب راحت تر سرازیر شده و پاشش کمتری دارد. علاوه بر این، ظاهر زیبا و قیمت مناسبی نیز دارد.

یکی از ویژگی های شیر روشویی که باید بدان توجه شود، جنس آن است.

بهترین نوع شیر روشویی سنگی از جنس نیکل، کروم و استیل می باشد. البته از جنس های دیگر هم استفاده می شود اما کیفیت و دوام دو مورد ذکر شده بیشتر از بقیه است.

انواع شیر روشویی سنگی همچنین در برابر مواد شوینده و بهداشتی از مقاومت خوبی برخوردارند. تغییر رنگ نمی دهند و به راحتی می توان آنها را پس از نصب تا سال ها استفاده نمود.

عرضه انواع شیر روشویی سنگی

عرضه انواع شیر روشویی سنگی

عرضه انواع شیر روشویی سنگی به صورت عمده سبب کاهش قیمت تمام شده به نفع صرف کننده گردیده است. امروزه فروش این نوع محصولات بهداشتی به صورت اینترنتی هم انجام می شود که با استقبال خوبی از سوی خریداران روبه رو گردیده است. در این شیوه فروش غیرحضوری انواع شیر روشویی مستقیما انجام می گیرد.

اگر شما هم قصد سفارش این محصول را دارید و می خواهید خریدتان را آنلاین انجام دهید کافی است به سایت ما مراجعه نمایید.

متنوع ترین نوع شیر روشویی از جمله شیر روشویی دو پایه، شیر روشویی مات و… موجود می باشد. با یک جستجوی ساده می توانید بهترین انتخاب ها را با توجه به سلیقه خود انجام دهید.

قیمت محصولات عرضه شده به دلیل فروش بی واسطه مناسب تر از قیمت بازار آزاد است. ضمن آنکه عرضه بدون محدودیت زمانی و به صورت 24 ساعته انجام می شود. لذا خریدار می تواند در طول روز هر زمان فرصت کافی در اختیار داشت برای ثبت سفارش اقدام نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.