قیمت روز شیرآلات جدید طلایی

در دنیای امروز همزمان با پیشرفت علم و تکنولوژی، صنعت شیرآلات نیز از این قافله عقب نمانده و پیشرفتهای بسیاری نموده است که با تکنولوژی های قدیمی و کلاسیک قابل مقایسه نیست. شیرآلات امروزی علاوه بر پیچیدگیهای طراحی هر کدام تکنولوژی و کاربردهای مخصوص به خود را دارند و امکانات ویژه و متنوعی را در اختیار مصرف کنندگان قرار میدهند. شیرآلات جدید طلایی نیز از این امر مستثنی نیستند، این شیرآلات علاوه بر استفاده از تکنولوژیهای به روز دارای ظاهری زیبا و فریبنده هستند.

قیمت روز شیرآلات جدید طلایی

جدیدترین انواع شیرآلات را بشناسید

جدیدترین انواع شیرآلات را بشناسید شیرآلات یکی از اجزای اصلی سرویس بهداشتی، آشپزخانه و حمام است. استفاده مداوم از آنها نیاز به شناخت و انتخاب شیرآلاتی با کیفیت، و عمر مفید بالا که تا سالها نیاز به تعمیر و تعویض نداشته باشند را بیشتر میکند. انواع گوناگونی از شیرآلات در بازار وجود دارد و تقسیم بندیهای مختلفی برای آن انجام میشود، اما به طور کلی شیرآلات ساختمانی را میتوان به شیرآلات دستی ( شیرآلات فشاری (واشردار)، شیرآلات توپی، دیسکی و کارتریجی (بدون واشر))، شیرآلات هوشمند، شیرآلات دیجیتال و شیرآلات ترموستاتیک دسته بندی نمود.

شیرآلات دستی همان شیرآلات اهرمی و رایج موجود در بازار هستند که نصب آسانی دارند و تنظیم فشار و دمای آب آن، هر بار پیش از استفاده با دستگیره پیچی و یا اهرمی صورت میگیرد. شیرآلات ترموستاتیک به روزتر بوده و قادر به ثابت نگه داشتن دمای آب پس از انجام تنظیمات هستند. این شیرآلات به دلیل جلوگیری از خطر سوختگی ناشی از آب داغ (به ویژه در کوکان و سالمندان) بسیار کاربردی و مورد پسند هستند.

در شیرآلات دیجیتال پا فراتر گذاشته شده است در این شیرآلات علاوه بر تنظیم دمای آب دلخواه در فواصل مختلف، میتوان دما را بر روی صفحه نمایش مشاهده نمود. اما به روزترین و جدیدترین شیرآلات، شیرآلات هوشمند هستند. در این شیرآلات با تعریف یک پروفایل شخصی میتوان انواع جریان پاشش و دمای آب را به صورت خودکار و از راه دور تنظیم نمود. علاوه بر این شیرآلات هوشمند سازگاری خوبی با انواع گوشیهای به روز و هوشمند دنیا دارند.

آشنایی با تولیدکنندگان شیرآلات جدید طلایی

آشنایی با تولیدکنندگان شیرآلات جدید طلایی در ایران تقریبا نزدیک به 30 شرکت در زمینه تولید و عرضه انواع شیرآلات سرویس بهداشتی، حمام و شیرآلات آشپزخانه فعالیت میکنند. اکثر این شرکتها با تولید و عرضه بادوامترین و زیباترین شیرآلات متناسب با نیاز و سلیقه مشتریان باعث ارتقاء سطح کیفیت صنعت شیرآلات در کشور شده اند. این شرکتها با تولید شیرآلات جدید با کیفیت با طراحیهای زیبا و مدرن در رنگهای طلایی، سفید و کروم حضور پررنگی در بازارهای داخلی و خارجی دارند.

استانداردهای تولید و کنترل کیفیت بعضی از این شرکتها در بالاترین حد ممکن است و تعدادی از آنها اقدام به تولید محصولاتی با کیفیت بالا و طراحیهای منحصر به فرد در انواع رنگها (به ویژه طلایی) متناسب با اقشار پر درآمد جامعه مینمایند. تقریبا حدود ده شرکت معتبر در این زمینه فعالیت میکنند که توانسته اند اعتماد و رضایت مشتریان را به خود جلب نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.