فروش شیر آلات دستشویی | مرکز خرید شیر آب اهرمی دستشویی

شیر آب اهرمی دستشویی با برندهای متنوعی طراحی و تولید شده است و هم اکنون فروش شیر آلات دستشویی توسط سایت های اینترنتی امکان پذیر شده است. انواع شیرهای اهرمی مخصوص سرویس بهداشتی را باید از مرکز خرید معتبر تهیه نمود.
یکی از مهم ترین فواید و موارد مصرف آب به شستشو و نظافت مربوط می شود. به عنوان مثال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شستن ظرف و لباس
 • شستن میوه و سبزی
 • استحمام
 • شستن حیاط و ماشین
 • شست و شوی دست ها
 • آشامیدن
 • طبخ غذا
 • تهیه نوشیدنی های خانگی و صنعتی
 • مصارف صنعتی

به منظور رعایت بیشتر بهداشت، انتخاب شیرآلات مناسب برای سرویس بهداشتی بسیار مهم است. به همین علت شیر آب اهرمی دستشویی را می توان به عنوان از مهم ترین محصولات حوزه خود معرفی نمود. همچنین یکی از ضروری ترین و ساده ترین کارهایی که در خصوص نظافت شخصی باید انجام گیرد؛ شستن منظم و روزانه دست ها با آب و صابون می باشد.
امروزه شیرآلات ساختمانی و صنعتی، کار استفاده از آب را بسیار راحت نموده اند. این وسایل روز به روز پیشرفته تر شده؛ و بر تنوع و کارآیی آنها افزوده می شود. به عنوان مثال می توان به شیرهای زیر اشاره نمود:

 • شیر اهرمی
 • شیر چشمی
 • شیر برقی
 • شیر دیجیتالی
 • شیر شاوری

فروش شیر آلات دستشویی | مرکز خرید شیر آب اهرمی دستشویی

انواع شیر آب اهرمی

بخش قابل توجهی از بازار شیرآلات بهداشتی به شیر آب اهرمی دستشویی اختصاص دارد. این محصولات از چند جنبه به شیرهای قدیمی و کلاسیک برتری دارند. به عنوان مثال چند مورد از مزایای استفاده از شیرهای اهرمی را ذکر می کنیم:

 • راحتی کار باز و بسته کردن شیر
 • کنترل راحت فشار آب
 • کنترل راحت دمای آب
 • طول عمر بالای شیر
 • صرفه جویی در مصرف آب تا 30 درصد

لازم به ذکر است؛ که انواع شیر آب اهرمی را از جنبه های مختلف می توان دسته بندی کرد. به عنوان مثال این لوازم از لحاظ مارک یا برند و مورد کاربرد با هم تفاوت دارند.

شیر آب اهرمی دستشویی

یکی از پر فروش ترین شیرآلات خانگی بازار شیر آب اهرمی دستشویی می باشد. کیفیت و کارآیی شیرهای این قسمت از ساختمان بسیار مهم است. چرا که رعایت بهداشت و نظافت در این مکان ضروری تر از جاهای دیگر است.
شیرهایی که برای نصب در دستشویی یا توالت تدارک دیده شده اند؛ حالت دیواری دارند. این شیرها بدون علم تولید شده و برای استفاده از آنها به شیلنگ توالت نیاز داریم. هر چند که شیرهای دستشویی یا سرویس بهداشتی، چندان جلوی دید نیستند؛ اما شکل ظاهری آنها برای عده ای از مشتریان مهم است. بنابراین حتی شیرهای این قسمت از ساختمان نیز در طرح ها و مدل های متنوع تولید شده اند.

قیمت انواع شیر آب اهرمی دستشویی

انواع شیر آب اهرمی دستشویی با قیمت های مختلفی در بازار به فروش می رسند. اختلاف قیمت این لوازم، دلایل زیادی دارد. در واقع عوامل زیادی می توانند؛ باعث تغییر قیمت انواع شیرآلات باشند.
بخشی از مهم ترین این عوال را در ادامه بیان می کنیم:

 • نام برند شیر آب اهرمی
 • مدل شیر اهرمی دستشویی
 • رنگ و طرح شیر دستشویی
 • کیفیت مغزی شیر اهرمی
 • جنس و نوع ساختار داخلی شیر
 • جنس و دوام پوسته خارجی شیر
 • محل ساخت شیر آب دستشویی
 • تاریخ تولید شیر آب اهرمی
 • نحوه خرید شیر آب

با توجه به آنچه بیان شد؛ در هنگام خرید شیر آب اهرمی باید از مراکز معتبر کمک گرفت.

مرکز خرید شیر اهرمی

انواع شیر آب اهرمی دستشویی به میزان بالایی در فروشگاه های لوازم ساختمانی و مراکز عرضه شیرآلات به فروش می رسند. لازم به ذکر است؛ که فروشندگان این حوزه و خریداران عمده شیرهای اهرمی، می توانند؛ خرید خود را از طریق نمایندگی های فروش و مراکز معتبر پخش انجام دهند.
در حال حاضر مرکز خرید انواع شیر اهرمی، ارئه دهنده بهترین محصولات این حوزه به صورت حضوری وغیر حضوری می باشد. منظور از خرید غیر حضوری، استفاده از سایت های معتبر اینترنتی فعال در این حوزه است، تا مشتریان بتوانند بهترین شیرآلات ایرانی را خریداری کنند.

شیرآلات دستشویی چه ویژگی هایی باید داشته باشند

شیرآلات دستشویی چه ویژگی هایی باید داشته باشندهمه دوست دارند تا حمام و سرویس بهداشتی آنها بسیار شیک و زیبا به نظر برسد یکی از راه های زیبا نمودن حمام و سرویس بهداشتی استفاده از شیرآلات زیبا با طراحی مناسب و همچنین با کیفیت میباشد.

اگر می‌خواهید موقع شستن دستان خود احساس خاصی را تجربه نمایید باید در انتخاب شیرالات حمام و دستشویی بیشتر دقت کنید.

اما چیزی که بیشتر از طراحی شیرآلات سرویس بهداشتی اهمیت دارد کاهش مصرف آب و نیز درست استفاده کردن از آب، این سرمایه ملی می‌باشد شیرالاتی خوب هستند که در حین زیبایی مصرف آب کمتری هم داشته باشد.

همچنین شیرآلات با کیفیت با گذشت زمان رنگ اولیه خودشان را از دست می‌دهند و همچنان با کیفیت باقی می ماند.

سایت های اینترنتی انواع و اقسام مختلف شیرالات حمام و دستشویی را با به صورت یکجا به تمامی افراد نشان می دهد و از این جهت انتخاب را برای خریداران آسان تر نموده اند.

استاندارد تولید شیرآلات دستشویی چیست ؟

استاندارد تولید شیرآلات دستشویی چیست ؟برای به دست آوردن نشان استاندارد کالا ها را با استفاده از انجام آزمایش های خاص و متعدد مورد سنجش قرار می‌دهند. شیرآلات ابزاری هستند که می توانند به طور مستقیم تاثیر بسیار زیادی روی سلامتی انسان ها داشته باشند و به همین دلیل باید موازین استاندارد در آنها رعایت شود تا سبب بیماری انسانها نگردند.

استانداردهای ملی شیرآلات در ایران از معیار های اروپایی گرفته شده است اولین آزمایشی که روی شیرالات انجام می‌شود بررسی مواد اولیه تشکیل دهنده شیرالات میباشد. از این رو تمام قطعه هایی را که در شیرالات هستند از قبیل مهره های اتصال بدنه شیر شلنگ و یا سایر اجزای آن را به طور مستقیم با آب ۹۰ درجه در تماس قرار می‌دهند.

شیرآلات خوب روی طعم، رنگ، مزه آب هیچ تاثیری نمی گذارد یک شیر آلات خوب در درجه اول از آلیاژ برنج و مقداری دیگر از روی تشکیل می شود. در واقع یک شیرآلات خوب در مقابل آب و گرما از خود مقاومت نشان می‌دهد و کم رنگ و مزه آبی را که در آن جریان دارد دچار تغییر نمی کند.

شیرآلات نامرغوب اگر آب مدت زمان طولانی در آنها بماند طعم آب را تلخ می‌کند و یا حتی ممکن است ترکیباتی از سرب در آنها وجود داشته باشد که وارد آب مصرفی رها شود و آنها را بیمار کند.

روش های خرید و نصب شیرآلات دستشویی

روش های خرید و نصب شیرآلات دستشوییبرای خرید شیرآلات جدید به منظور استفاده در حمام و سرویس بهداشتی و یا در منزل خودتان به چه مهارت هایی نیاز دارید آیا لازم است تا چیز خاصی را بلد باشید که بتوانید یک شیرالات خوب با طراحی و ویژگی‌های خاصی خریداری کنید.

خرید شیرالات جدید منزل در عین حال که میتواند برای شما سرگرم کننده باشد می تواند منجر به سردرگمی شما نیز گردد زیرا اگر به یک فروشگاه شیرالات بروید و انواع برند ها و مدل های جدید این تجهیزات را مشاهده نمایید.

تصمیم گیری راجع به اینکه واقعاً چه می‌خواهید برای شما بسیار دشوار می شود اما شما زیرک باشید و همان مدلی را که دوستش دارید برای منزلتان بخرید هم آن مدلی که قبلا راجع به آن فکر کرده اید و قبل از مراجعه به فروشگاه خاص داره تهیه آن بودید.

قابل ذکر است که شیرآلات استفاده مورد استفاده در ساختمان از قبیل شیره روشویی حمام و سرویس بهداشتی و یا شیر سینک در طی زمان دچار تغییرات بسیار زیادی شده اند و یک سری امکانات جدید با ویژگی های مهم به آنها افزوده شده است که انتخاب را پیچیده تر می کند.

اما در واقع چیز تعیین کننده برای خرید شیرالات میزان هزینه‌ای است که می‌خواهید برای خریدن آن انجام دهید. همچنین نصب شیرآلات را نیز به راحتی در منزل خودتان می توانید انجام دهید.

خرید شیرآلات هوشمند برای دستشویی

خرید شیرآلات هوشمند برای دستشوییشیرآلات هوشمند آن دسته از شیرالاتی هستند که برای باز کردن یا بستن آن ها نیاز ندارید که دست خود را بچرخانید یا بالا یا دستگیره را بالا و پایین کنید. در این روش استفاده کردن از شیر دستشویی-شیر سینک و یا شیره حمام برای مصرف کننده بسیار آسان می باشد.

این تفاوت شیر های دستی شیرهای دستی و هوشمند به راحتی توسط هر کسی قابل مشاهده است.

برای اطلاع از قیمت شیرآلات لوکس هوشمند، قیمت شیر  ظرفشویی شلنگدار، انواع شیرآلات صنعتی و هم چنین بهترین شیر سینک ظرفشویی می توانید با کارشناس فروش در نمایندگی ها و سایتهای مربوطه تماس حاصل فرمایید.

ارزان ترین و با کیفیت ترین شیرآلات دستشویی

ارزان ترین و با کیفیت ترین شیرآلات دستشوییمردم همواره از شیرالاتی که ارزان باشد و در عین حال بسیار با کیفیت و در ساخت آنها از استانداردهای مورد توجه واقع شده‌اند بسیار استقبال می کنند، می خواهند برای خرید آن ها قیمت شیرآلات ارزان را بدانند.

شیرآلات گرمی یکی از انواع شیرالات می باشند که ضمن رعایت استانداردها در ساخت آن هاکیفیت بسیار بالایی نیز دارند.

البته شیرآلات با توجه به سلیقه های مختلف مردم و با توجه به مکانی که قرار است از آن استفاده شود ساخته می‌شود مثلا شیر دستشویی با شیر آشپزخانه فرق می کند و شکل و شمایل آن ها، همان‌طور که شیر حمام به گونه‌ای دیگر ساخته می شود.

شیرآلات انواع و اقسام بسیار متفاوتی دارند که شیرآلات گرمی با توجه به قیمت ارزان و اینکه توانسته انواع شیرآلات فانتزی اهرمی و کلاسیک را به بازار عرضه کنند در بین مردم ایران و همه مردم جهان پرطرفدار شدند.

خریداران محترم می توانند برای تهیه شیرالات مورد نیاز خود به صورت آنلاین و از طریق سایت های اینترنتی اقدام کنند تا هزینه خرید شیرالات خود را به صورت چشمگیری کاهش دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.