فروش شیرآلات در یزد با خدمات مختلف

فروش شیرآلات در یزد وهریک از شهرهای ایران توسط نمایندگان ودست نشان ده هر شرکت انجام میشود.ودر هر شهر نوع مختلفی از شیر مورد پسند قرار می گیرد.که شرکت ها با توجه به آن نوع از شهر ها خدمات و مزایا به نمایندگان خود اهدا می کنند.

فروش شیرآلات در یزد

فروش شیرآلات در یزد

فروش شیرآلات در یزد با طرح مختلفی صورت می گیرد.چرا که افراد ناحیه یزد خواستار مدل های آبکاری شده ویا به اصطلاح (استیل)هستند.تا زرد رنگ برای مثال شیر پیسوار فیلتر دار-شیر شلنگی زرد را اصلا خریدار نیستند و به جای آن شیر شلنگی کرم وشیر پیسوار کرم را به شدت خریدمی کنند. پس نتیجه می گیریم در هر شهری باید طبق خواسته هایشان عمل کرد. و خدماتی که می دهیم و یا همین طور وعده هایمان باید طبق همان محصول باشد.

فروش شیرآلات در یزد

عوامل موثر فروش در سراسر کشور

  • وزن
  • بسته بندی

وزن یک شیر تعیین گننده قیمت و تعیین کنند مقدار سطح رقابت می باشد.به طور مثال وزن شیر شرکتی 2/5 کیلو گرم است و شرکت دیگری3 کیلو گرم خوب مسلما 3کیلو گرم قیمتی بالاتر از2/5 کیلو گرم را که هر قدر یک شیر سنگین تر باشد.عمر آن طولانی تر می باشد. و مبلغی بالاتر را نیز باید پرداخت کرده ولی در اینجا باید به این توجه کرد.که می توان با این وزن و قیمت در بازار رقابت کرد جواب تا حدودی بله است چرا که در بازار امروز فقط قیمت حرف اول رو می زند در صورتی می توان به این صورت فروخت که برند معروفی باشید.

فروش شیرآلات در یزد

بسته بندی
نوع بسته بندی شکیل بودن یا نبودن آن در قیمت محصول بسیار تاثیر گذار است .چرا که اولین برخورد افراد با چشم آن ها صورت می گیرد.

فروش شیرآلات با خدمات مختلف

در هر شرکتی در هنگام فروش محصول خود خدماتی را همراه آن ارائه میدهد که گاها بر روی قیمت محصول تاثیر میگذارد یا نمی گذارد.

 

خدماتی از قبیل:

  • تعویض بدون قید و شرط
  • گارانتی
  • نصب رایگان
  • و….

که شاید این خدمات قیمت محصول را بالا ببرد خدمات شرکت ها مختلف هستند. و خدمات نام برده شده حالت کلی از خدمات شرکت ها می باشد. خرید از شرکت و ارکانی نیز خدمات بخصوص خور را دارد بعضی ارکان ها همواره کالا هدیه می دهند برخی هنگام خرید بالا کادو می دهندو…

فروش شیرآلات در یزد

خدمات شیرآلات در یزد

خدمات اتخاذ توسط شرکت برای هر شهر و جای مختلف است به طوری که هر نماینده هر شهر با توجه به مقدار فعالبتش خدمات می دهند.نمایندگی که برای شرکتی محصول زیاد به فروش می رساند. مسلما آن شرکت تخفیف و خدمات ویژهی را برای آن فرد قائل میشود.پس میزان فعالیت نمایندگان در امر خدمات شان که شرکت برای آنها قائل می شود تاثیر گذار است.

فروش شیرآلات در یزد

برای خرید قطعات شیرآلات و خود شیرآلات می توانید با ما درارتباط باشید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.