فروش شیرآلات بهداشتی | خرید شیرآلات ایرانی استاندارد

شیر آلات بهداشتی عبارتند از مجموعه ای از قطع کننده ها که در انتهای خطوط لوله های آب نصب می شوند و عمل قطع و وصل کردن جریان آب و تنظیم شدت جریان و ترکیب آب سرد و گرم را باهم به عهده دارند.

به طور کلی شیرها به دو نوه بهداشتی و صنعتی تقسیم می شوند.

تولید و فروش شیرآلات بهداشتی  معمولا به صورت یکپارچه در کارخانه ها انجام می گیرد به همین دلیل به صورت یک جزء ساختمانی می توان آن را در نظر گرفت.

شیر آلات بهداشتی از دو جنس آلیاژ های برنج یا سرب خشک ساخته می شوند و تنها روکش های آنهاست که تفاوت های ظاهری در آنها ایجاد می کند.

از میان این دو جنس برنج بهتر از سرب خشک عمل می کند زیرا سرب پس از مدتی دچار خوردگی شده و علاوه بر آن از نظر بهداشتی نیز زیانهایی را در پی خواهد داشت.

فروش شیرآلات بهداشتی | خرید شیرآلات ایرانی استاندارد

خرید شیرآلات ایرانی

خرید شیرآلات ایرانیشیرآلات ایرانی با برندهای مختلفی در بازار عرضه میشود.ایران توانسته در تولید شیرآلات خیلی خوب عمل کند.ودست رقبا را از ورود به کشور تا حد زیادی کوتاه کند.

برای خرید شیر آلات با کیفیت می توان به نمایندگی های معتبر سراسر کشور و یا فروشگاه های معتبر مراجعه کرد البته با مراجعه به سایت های معتبر می توانید بهترین شیرآلات ایرانی و انواع شیرآلات صنعتی را با اطمینان از کیفیت آن از میان مدل های متنوع ارائه شده انتخاب و سفارش دهید

تولیدات شرکت(GERMI)

شرکت GERMI با سابقه و توان خود با مدل های مختلف تنه شیر آلات بهداشتی توانسته جوابگوی تمامی نیاز های افراد باشد.

تولیدات شرکت (GERMI) شامل موارد زیر است :1. شیر شلنگی2. شیر لباسشویی3. شیر نفتی4. شیرآلات فانتزی5. شیرآلات اهرمی6. شیرآلات کلاسیک7. شیرآلات پیسوار فیلتردار مجموعه و شرکت GERMI توانسته با نمایندگان خود و همچنین سایت های خود خرید تولیدات شرکت را برای افراد آسان سازد.

فروش شیرآلات بهداشتی

فروش شیرآلات بهداشتیفروش شیر آلات بهداشتی معمولا به صورت کلی یا یک دست کامل انجام می گیرد. یک دست کامل شیرآلات بهداشتی معمولا شامل : شیرتوالت ، شیر حمام، شیر روشویی، شیر سینک ظرفشویی می باشد.

بسیاری از برند های معروف جهان برای کاهش هزینه های تولید و البته ارزان شدن محصولاتشان با استفاده از شرکت های تولیدی چینی تحت لیسانس، محصولاتشان را روانه بازار هدف می کنند. بنابراین نمی توان زیاد به نام های کشورهای اروپایی در این صنعت دل بست .

امروزه شیرآلات اهرمی از لحاظ فروش محبوب ترین نوع است . اما برای مکان های عمومی یا مکان هایی ک بحث صرفه جویی آب اولویت دارد باید به سراغ شیر های پدالی و چشمی رفت  و اگر برایمان قیمت مهم است و به دنبال قیمت شیرآلات ارزان هستیم و سهولت استفاده زیاد برایمان مهم نیست به سراغ  شیرآلات واشری می رویم .

نکته مهم دیگر برای خرید و فروش شیرآلات بهداشتی خدمات پس از فروش آن است. زیرا با توجه به گسترش و تنوع مدل های گوناگون و استفاده از برخی از فناوری های نوین در این نوع لوازم کم کم وقت آن رسیده ک برای انتخاب نمونه به خدمات پس از فروش آنها نیر توجه بیشتری داشته باشیم

علاوه بر کیفیت فروش شیر آلات بهداشتی و لعاب و روکش مغزی این لوازم باید قابل اعتماد باشد و تهیه و تعویض قطعات یکی نیر باید برای انتخاب خریداران و تولید این قطعات برای فروشندگان مورد نظر باشد.

لیست قیمت شیرآلات بهداشتی در کشور

لیست قیمت شیرآلات بهداشتی در کشوربرند های مختلفت شیر آلات داخلی در بازار موجود است و قیمت ها بسیار متفاوت می باشد . به طوری که گاهی قیمت یک دست شیرآلات آشپزخانه داخلی تا 150000000 ریال نیز می رسد.

قیمت های معمول بازار که عمدتا به صورت تکه یا سرویس کامل به شما ارائه می شود برای شیر های تکی از 950000 ریال تا 5000000 ریال است و برای سرویس کامل از 2500000 ریال تا 10000000 میلیون ریال و  یا در کمترین حالت قیمت شیر ظرفشویی شلنگدار از 3000000 ریال تا 20000000 میلیون ریال متغییر است .

شیر مخلوط روشویی قهرمان نیر با قیمت حدودی 2000000ریال تا به بالا در بازار عرضه می شود

فروش عمده شیرآلات بهداشتی در سراسر ایران

فروش عمده شیرآلات بهداشتی در سراسر ایرانمثل همگی محصولات دیگر درکشور شیر آلات بهداشتی نیز یه صورت عمده و تکی عرضه می شود.

باید توجه داشت که برای خرید و فروش  عمده شیر آلات بهداشتی به نمایندگی های معتبر و مجاز و باکیفیت این محصول مراجعه کرد.

فروش عمده شیرآلات بهداشتی  همچنین در سایت های معتبر انجام می گیرد.

تولید کنندگان برتر شیرآلات بهداشتی در کشور

تولید کنندگان برتر شیرآلات بهداشتی در کشوراز تولید کنندگان برتر شیر آلات کشور می توان به شیرآلات قهرمان و شیرآلات درخشان اشاره کرد البته تولید کنندگان برتر دیگری نیز در شیرآلات بهداشتی در کشورمان  نیز فعالیت می کنند.

در کشور تولیدات شیر آلات بهداشتی بسیار زیاد است و تولید کنندگان در حال رقابت برای تولید بهتر و کیفیت بهتر برای محصولات خود هستند که با این امر رقابت تولید کنندگان شیرآلات  برای پیشی گرفتن از یک دیگر قابل توجه نیز است.

مراکز پخش شیرآلات بهداشتی در ایران

مراکز پخش شیرآلات بهداشتی در ایرانمراکز پخش هر یک از برند های معتبر شیرآلات بهداشتی را در سراسر شهرستان های بزرگ و برخی از شهرستان های کوچک عرضه می کنند.

این مراکز به صورت عمده و تکی به خریداران خود تسهیلات می دهند.

این امر را باید نیز توجه داشت ک برای خرید فروش محصولات باید از مراکز معتبر خریداری کرد تا خریدار از خدمات پس از فروش خود مطمئن باشد.

شیرآلات بهداشتی استاندارد

شیرآلات استاندارد به این معنی می باشد.که بتوان از این شیرآلات با خیال راحت استفاه نمود.و خریدار دیگر دغدغه کیفیت را نداشته باشد.و این دغدغه ها را دولت و ارکان های مربوط
به استاندارد انجام و نظارت می کنند.استاندارد شیرآلات از نوع استاندارد اجباری می باشد.

فروش شیرآلات بهداشتی

مراحل تولید شیرآلات بهداشتی

  • ریخته گری
  • تراشکاری
  • پرداختکاری
  • آبکاری
  • منتاژکاری

استاندارد بودن شیرآلات به این معنی می باشد.که روش تولید آن مطابق استاندارد باشد.که در اینجا به آن می پردازیم.

فروش شیرآلات بهداشتی

ریخته گری

ریخته گری خود به سه مرحله در شیرآلات تقسیم میشود.

  • رژه ای
  • ماسه ای
  • اکستروژن

که هرکدام دارای معایب و محاسن می باشند.در حالت کلی اکستروژن کم ترین مرجوعی شیرآلات را به همراه دارد.و روش  های بعدی نیز به همین ترتیب و در اینجا باید یادآور
شویم که روش تولید ماسه ای بیشترین مرجوعی را همراه دارد.
جنس محصولات در شیرآلات باید برنج باشد. و در ریخته گری این یک امر واجب است.قبل از استفاده مواد اولیه شمش های شیرآلات به مرحله آنالیز رفته وبعد از آن
اماده برای تولید مواد مذاب شیرآلات می شود.
آنالیز شیرآلات نشان دهنده میزان ناخالصی می باشد.که باید یه صورت 60و40 در بیاید.

فروش شیرآلات بهداشتی

تراشکاری

تراشکاری نیز به روش های مختلفی انجام میشود.بادستکاه های یونیک ویا با دستگاه های که با دست کار می کنند.در بین مراحل یاد شده مهم ترین انها ریخته گری و بعد از آن
تراشکاری می باشد.که باید به آن توجه داشت.

فروش شیرآلات بهداشتی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.