فروش شیرآلات ارزان | ارائه کننده مرغوب ترین نوع آن در بازار

شیرآلات یکی از وسایل خانه ها و جزء دکوراسیون منزل محسوب می شود و در زیبایی آن تاثیر گذار است. شیرها تجهیزاتی هستند که در کنترل فشار و جریان آب بسیار موثر هستند و این کالا باید به گونه ای طراحی شود که دارای کیفیت لازم باشند و در برابر کلر و آهک آب نیز مقاوم باشد. فروش شیرآلات ارزان و با کیفیت در بسیاری از مراکز فروش و نمایندگی ها بدون واسطه با قیمت ارزان عرضه می شود.

فروش شیرآلات ارزان | ارائه کننده مرغوب ترین نوع آن در بازار

فروش شیرآلات ارزان در بازار

فروش شیرآلات ارزان در بازارفروش شیرآلات ارزان در بازار در بسیاری از مراکز عرضه کننده صورت می گیرد. فروشگاه شیرآلات نیز انواع این شیر را با برند ایرانی و قیمت مناسب با کیفیت خوب عرضه می کنند. بهترین شیرآلات ارزان از انواعی هستند که از جنس های برنجی و با لعاب استیل باشند.

در استان ها نمایندگی ها و فروشگاه های شیرآلات در یک خیابان مستقر هستند و به طور متمرکز این محصول را عرضه می کنند که در این مراکز به دلیل رقابت در فروش و بالابودن فروشندگان و کم بودن مشتری این محصول با قیمت های ارزانتر از دیگر مراکز عرضه می شوند.

دفاتر فروش و عمده فروشی ها نیز از مراکزی هستند که برندهای ایرانی را با قیمت مناسب و مستقیم از کارخانه بدست مشتریان می رسانند. و هر چه عرضه بدون واسطه باشد قیمت آن محصول ارزانتر است.

ارائه کننده مرغوب ترین نوع شیرآلات ارزان در بازار

ارائه کننده مرغوب ترین نوع شیرآلات ارزان در بازارارائه مرغوبترین نوع شیرآلات ارزان در بازار توسط نمایندگی ها عرضه می شود و بسیاری از نمایشگاه ها نیز در سطح استان ها هستند که بورس شیرآلات می باشند و ارائه کننده محصولی ایرانی با قیمت ارزان می باشند.

کارخانه تولیدی شیرآلات معتبر سعی در ارائه محصول مرغوب و ارزان در سراسر کشور می باشند. و نشانه های مرغوبیت یک کالا مانند شیرآلات٬ داشتن گارانتی خرید شیرآلات ارزان٬ با تاریخ معتبر می باشد. خدمات و قطعات پس از فروش نیز از جمله نشان دهنده مرغوبیت آن است.

تجارت شیرآلات ارزان و مرغوب یکی از موفق ترین و پرسودترین تجارت است چون می تواند با قیمت ارزان کالا را در سراسر کشور پخش کند. و هر کالایی که با کیفیت و ارزان تولید شود یک تولید کننده موفق پشت آن است. 

آخرین قیمت شیرآلات در بازار

آخرین قیمت شیرآلات در بازارآخرین قیمت شیرآلات در بازار با هم فرق دارند و بسته به تنوع مدل ها و تنوع جنس ها و لعاب قیمت های متفاوتی دارند. و هر چه میزان سرب در آن به کار نرفته باشد قیمت بالاتری دارند. کیفیت٬ برند٬ عوامل مهم تاثیر گذار بر قیمت هستند.

شیرالات هر چه ساده تر باشد نیز ارزانتر است و تجهیزات اضافی و جنس های سرامیکی٬ و آب طلا مدل های آنتیک و لوکس از جمله شیرهای گران می باشند. هزینه تولید و کیفیت تولید و نوسانات بازار بر قیمت آنها موثر هستند.

میزان سرب در شیرها در قیمت موثر است مثلا میزان سرب در آنها باید کمتر از ۲/۵ درصد باشد. چون بیشتر از آن برای سلامتی مضر می باشد.به طور کلی تولید کننده بر اساس عوامل ذکر شده خود قیمت محصولش را تعیین می کند.

خرید شیرآلات دست دوم نیز در دست دوم فروشی ها عرضه می شود که قیمت بسیار ارزانی دارد و در صورت با کیفیت بودن مواد اولیه و جنس آنها سالم بودنشان خرید شان مفید خواهد بود. لذا هنگام خرید باید به کیفیت شیر توجه نمود.

بازار جدید ترین برندهای شیرآلات ارزان در جهان

بازار جدید ترین برندهای شیرآلات ارزان در جهانبازار جدید ترین برندهای شیرآلات ارزان در جهان فروشگاه ها هستند که با تنوع محصول و تنوع قیمت می توان نوع جدید و ارزان را انتخاب نمود. برندهای جدید از نظر جنس مدل و لعاب جدید هستند.

بازاری که مواد اولیه برای تولید شیرآلات را در کشور خودش تولید کنند و قطعات و مواد اولیه ی آن وارداتی و وابسته نباشد و محصول و قطعات آن کاملا بومی باشد در این موارد است که کالای تولید شده با قیمت ارزان نیز بدست مصرف کننده خواهد رسید.

عرضه شیرآلات ارزان نیز متنوع می باشد و خریداران برای تهیه این کالا می توانند از طریق اینترنت و در سایت های فروش و شبکه های مجازی انواع مدل ها را بازدید و مدل مرغوب و ارزان و مورد پسند خود را تهیه نمایند.

در اینترنت در انواع سایت ها می توان مدل ها و قیمت ها و کیفیت ها را شناسایی و مقایسه نمود و مشاوره در مورد انواع برندها گرفته و برند معتبر با کیفیت و ارزان خرید و از خرید خود اطمینان داشته و راضی خواهد بود.

کشور های تولید کننده شیرآلات ارزان در جهان

کشور های تولید کننده شیرآلات ارزان در جهاناز جمله کشورهای تولید کننده شیرالات ارزان در جهان چین می باشد که دو نوع محصول با کیفیت و بی کیفیت را تولید و صادرات می کند.

 • نوع با کیفیت٬ همان برند اروپایی است که به دلیل ارزان تولید وصادر شدن آن در چین٬ این برند را در این کشور مونتاژ و تولید می کنند چون به علت وجود کارگر ارزان و دیگر شرایط ارزان در چین کالا در این کشور ارزان تولید می شود و برندهای معروف اروپایی در چین مونتاژ می شود.
 • نوع بی کیفیت٬ خود برند چینی است که در برندهای مختلف و نا مرغوب از جنس سرب تولید می شود و دارای استاندارد بین المللی و بهداشتی نمی باشد و برای سلامتی مضر است.

این کشور انواع شیرالات را به ایران نیز صادر می کند و علاوه بر آن ترکیه نیز یکی از وارد کنندگان این کالای با کیفیت به ایران می باشد که از قیمت مناسب ولی گران تر از ایرانی برخوردار است. و با این شرایط شیرالات ایرانی هم با کیفیت و هم ارزان می باشد.

توزیع کننده شیرآلات ایرانی مرغوب به سراسر کشور

توزیع کننده شیرآلات ایرانی مرغوب به سراسر کشورتوزیع کننده شیرآلات ایرانی مرغوب به سراسر کشور در گام اول خود شرکت تولیدی شیرآلات است که جنس خود را با حذف واسطه ها در سراسر کشور پخش می کند. و پخش شیرآلات ارزان بدین صورت صورت خواهد گرفت.

در گام بعد نمایندگان و تجار با واسطه این شیرها را در سراسر کشور توزیع می کنند. تولید کننده٬ شیرالات خود را عمده به نمایندگی ها می فروشد و نماینده نیز در کشور عرضه می کند. و شرکت پخش شیرآلات ارزان٬ این محصول را عمده از کارخانه خریداری و در سراسر کشور عرضه می کنند.

شرکت توزیع شیرآلات ارزان نیز سعی در عرضه بدون واسطه این کالا هستند. ارزان بودن دلیل بر بی کیفیت بودن شیرالات نیست و چون ارزان بودن علت های زیادی دارد و باید هنگام خرید به جنس مواد اولیه توجه نمود.


صادرات شیرآلات به قیمت کارخانه

صادرات شیرآلات به قیمت کارخانه  صادرات شیرالات ارزان به قیمت کارخانه به کشور های اروپایی شرقی٬ آسیای میانه٬ کشورهای حوضه خلیج فارس٬ آفریقا٬ آمریکای شمالی٬ عراق٬ افغانستان٬ سوریه٬ لبنان٬ پاکستان٬ گرجستان٬ افغانستان و غیره می باشد.

ایران در سال های اخیر توانسته به صادرات شیرآلات ارزان و با کیفیت در سطح جهان پرداخته و همین باعث ارتقای نام کشور در جوامع بین المللی باشد. و در کشورهای وارد کننده نیز نمایندگی فروش دارد.

صادرات شیرها به سایر کشورها به صورت مستقیم و بدون واسطه یا به صورت غیر مستقیم و با واسطه می باشد. ایران به دلیل دارا بودن معادن در سطح کشور و استخراج برنج از این معادن تا ۹۰ درصد مواد اولیه این صنعت که آلیاژ برنج است را تولید می کند. و همین باعث تولید و صادرات عمده این محصول می باشد.

واردات شیرآلات ارزان در کشور نیز از کشور چین  است که اغلب بی کیفیت و از جنس سرب و غیر بهداشتی می باشند.

نحوه کار شیرآلات ارزان

نحوه کار شیرآلات ارزاننحوه کار شیرالات ارزان به دو صورت چرخشی و اهرمی هستند که شیرالات چرخشی با دارا بودن دو دسته ی سرد و گرم در چپ و راست شیر آب سرد و گرم کم و زیاد می شود و این شیرالات ارزانترین آنها است و در جنس ها و مدل های متفاوت وارد بازار می شوند.

دوم شیرالات اهرمی هستند که بسته به مدل و برند قیمت ارزان نیز دارند این شیرالات بدین صورت است که یک دسته وسط شیر دارد و با بالا و پایین رفتن دسته آب کم و زیاد می شود و با چپ و راست کردن دسته آب یخ و گرم می شود این مدل نیز برخی برندها و مدل ها بسیار ارزان می باشند.

در این مدل ها جنس ارزان و با کیفیت و زیبا جنس برنج است که خریداران زیادی دارد و لعاب آبکاری شده سطح شیر نیز استیل ارزانتر و با کیفیت نیز می باشد. و این شیرها خریداران و تولیدات زیادی در کشور دارد.

علاوه بر اینها برندهای تولیدی در سطح کشور هستند که به دلیل معروف نبودن برند محصول خود را ارزان عرضه می کنند. این برندها با کیفیت و دارای استاندارد و لذا ارزان نیز می باشند٬ ایران حدود ۱۰ برند معروف دارد و بقیه برندها گمنام هستند ولی کیفیت خوبی نیز دارند و دارای استاندارد و گارانتی هستند و برخی ارزان نیز می باشند.

خریداران عمده شیرآلات در کشور

خریداران عمده شیرآلات در کشورخریداران عمده شیرآلات در کشور ارگان ها و سازمان های بزرگ هستند مانند شرکت های ساختمان سازی و ساخت و ساز٬ و دیگر سازمان های دولتی و غیر دولتی که عمده و بدون واسطه خرید یا ثبت سفارش می کنند.

شرکت های تجاری بازرگانی که وظیفه پخش و خرید و فروش این محصول را بر عهده دارند. نیز دیگر خریداران عمده هستند که این محصول را عمده از تولید کننده خریداری و عمده در کشور پخش می کنند و در خارج از کشور نیز عمده صادرات می کنند.

خرید شیرآلات ارزان تهیه به صورت عمده و بدون واسطه می باشد. تولید کنندگان برای اینکه کالای خود را ارزان به دست مصرف کننده برسانند تا خریداران زیادی جذب کند آن را مستقیم با نماینده عرضه می کنند و نماینده با قیمت ارزان به فروش می رساند.

انواع شیرآلات در ایران

انواع شیرآلات در ایران شیر آلات در ایران انواع مختلفی دارند از نظر جنس٬ رنگ٬ لعاب٬ مدل٬ کیفیت٬ اجزای تشکیل دهنده متفاوت هستند. از نظر جنس به چند نوع؛ 

 • برنج
 • سرب
 • برنزه 
 • روی
 • استیل
 • مس

هستند. شیرآلات از جنس سرب ارزان هستند و به دلیل خشک بودن باعث خردگی می شود و برای سلامت بهداشتی مضر است و استفاده از آن استاندارد نیست. از میان آنها ارزانترین و با کیفیت ترین و زیباترین نوع شیر نوع برنج است.

و روکش لعاب استیل نیز ارزانتر و با کیفیت ترین ها و زیبا است٬ این مدل ها دو نوع ایستاده و دیواری دارند که ایستاده روی سینک قرار می گیرد دیواری روی دیوار نصب می شوند‌. این شیرها از نظر مدل نیز به چند نوع دیگر تقسیم می شوند. مانند؛

 • شیر توپی (تک اهرمی)
 • شیر دیسکی یا سرامیکی (تک اهرمی)
 • شیر کارتریجی (دو اهرمی)
 • شیر فشاری

انواع مختلف گردونه ۱.استاندارد ۲.حالت خمیده یا گردن غاز ۳.حالت پل هستند. نوع دیگر تقسیم به ۱.شیرآلات سنسوری یا چشمی ۲.شیرآلات دکمه ای هستند. از میان این شیرآلات اهرمی و ایستاده و لعاب استیل جنس برنج بیشترین خریداران را دارد.

فواید و مزایای شیرآلات قهرمان

فواید و مزایای شیرآلات قهرمانفوائد و مزایای شیرآلات قهرمان کیفیت و دوام و تنوع مدل آن می باشد. شیرآلات قهرمان یکی از معروف ترین و برترین برند ایرانی می باشد. برند قهرمان بهترین برند شیرآلات ارزان است. که با استفاده از نیروی متخصص و پیشرفته ترین دستگاه ها محصول را تحت استاندارد بین المللی تولید می کند.

این برند انواع مدل های فلت٬ فلت رویال٬ تتسو٬ آبشار٬ آلمانی٬ اسپانیایی٬ ایتالیایی٬ اردلان٬ تتراس٬ البرز٬ سوئیسی٬ برسام٬ صرف تولید می شود. این کارخانه از مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات و ماشین آلات اتوماتیک استفاده می کند.

قطعات این برند از آلمان٬ ایتالیا٬ اسپانیا٬ وارد می شود. و دارای استاندارد بهداشتی نیز می باشد. برند قهرمان در انواع مدل الکترونیکی٬ بیمارستانی و اهرمی در اشکال کلاسیک٬ چشمی و شیلنگی و پیسوالو عرضه می شود.

لعاب این برند از دو روش ۱.آبکاری؛ طلایی و کروم  ۲.رنگ الکترواستاتیک؛ از دو رنگ سفید و مشکی و حتی از تلفیق این دو نیز استفاده می کند. این لعاب ضد لک و مات و براق می باشند. جهت خرید شیرآلات اصل قهرمان می توان به نمایندگی ها و سایت های اینترنتی معتبر مراجعه نمود.

نمایندگی فروش شیرآلات لس در تهران

نمایندگی فروش شیرآلات لس در تهراننمایندگی فروش شیرآلات لس در مناطق مختلف تهران مستقر هستند که عرضه مستقیم شیرآلات لس در کشور با قیمت مناسب در این نمایندگی می باشد و در انواع مدل ها و جنس ها در قیمت های متنوع عرضه می کنند.

بیشتر نمایندگی های ایرانی و خارجی و دفاتر فروش این محصول در تهران است چون عرضه و تقاضا در پایتخت بیشتر از دیگر نقاط کشور می باشد. و تنوع مدل ها و جدید ترین مدل ها ابتدا وارد تهران خواهد شد و بعد وارد دیگر شهرها می شود.

امروزه شیرآلات با مدل های متنوع وارد بازار شده است که برای خرید آنها نباید فریب زیبایی شیر ها را خورد و هنگام خرید باید به برند شیرآلات توجه نموده و محصولی بهداشتی خریداری نمود، چون سلامت جامعه مهم ترین اصل می باشد.

بسیاری از تولید کنندگان هنگام ساخت شیرآلات از سرب به دلیل ارزانتر بودن استفاده می کنند و هنگام تولید به دلیل اینکه شیر به راحتی حالت بگیرد در آنها از سرب استفاده می کنند که این ماده باعث ایجاد سرطان خون می باشد و بسیار خطرناک است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.