فروش انواع شیرآلات توکار ایرانی

از محصولات و وسایل بسیار ضروری در بخش‌های داخلی ساختمان به ویژه آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی شیرآلات می باشند؛ شیرآلات در انتهای سیستم لوله کشی آب قرار گرفته اند و امکان کنترل میزان خروج آب را فراهم می ‌سازند و از انواع مختلف این محصول می ‌توان به شیرآلات توکار ایرانی اشاره کرده که از تنوع بسیار بالایی برخوردارند.

فروش شیرآلات توسط فروشنده آنها در بازار انجام می شود و خریدار عمده می ‌تواند سفارش خود را به صورت مستقیم با این فروشنده در میان گذاشته و آن را درخواست نماید.

فروش انواع شیرآلات توکار ایرانی

همه چیز درباره انواع شیرآلات توکار

همه چیز درباره انواع شیرآلات توکار شیرآلات در دو نوع توکار و روکار تولید و نصب می ‌شوند که نوع توکار این محصولات در سال های اخیر رواج یافته است و نحوه طراحی آنها به گونه ای است که بعد از نصب تنها بخشی از شیرآلات قابل مشاهده است و اکثر قسمت های اصلی آن درون دیوار قرار گرفته است با این وجود امکان کنترل میزان ورود و خروج آب به راحتی از بیرون فراهم می باشد.

این شیرآلات اکثراً به صورت لمسی هستند و به عنوان شیرآلات لمسی شناخته می شوند یا این که اهرم کنترل کننده میزان خروج آب در کنار شیر آب و برای دیوار قرار گرفته است همچنین تنوع این نوع شیرآلات بسیار زیاد است و جنس آنها می ‌تواند از استیل، برنج و بسیاری از آلیاژهای دیگر باشد.

امروزه این نوع شیرآلات در شکل های فانتزی و مدرن تولید می ‌شوند و در ساختمان های مدرن به عنوان شیرآلات خاص کاربرد دارند که برای بخش‌هایی از ساختمان همچون جکوزی، وان، سینک ظرفشویی و روشویی مورد استفاده قرار می گیرند.

شکل ظاهری این نوع شیرآلات با انواع روکار و کلاسیک کاملا متفاوت است و از محاسن آنها این است که کمترین فضا را اشغال می کنند همچنین کار با آنها بسیار راحت است و هزینه سرویس و نگهداری آنها نسبت به انواع قدیمی تر بسیار پایین می باشد.

بررسی بازار صادرات انواع شیرآلات توکار ایرانی

بررسی بازار صادرات انواع شیرآلات توکار ایرانی بالا رفتن نرخ ارز در سال های اخیر باعث شده است که انواع شیرآلات توکار وارداتی افزایش قیمت چشم گیری داشته باشند و به این ترتیب صنایع تولید کننده این محصولات در داخل کشور بتوانند قدرت رقابت با آنها را داشته باشند و در عین حال محصولات ارزانتری را نیز ارائه کنند و به این ترتیب تولید این محصولات در داخل کشور رونق گرفته است و صادرات آن به کشورهای دیگر انجام می شود.

این شیرآلات به دلیل قیمت پایین تر نسبت به انواع خارجی در بازار کشورهای همسایه نیز با استقبال عمومی مواجه شده اند زیرا نرخ آنها بسیار مناسب تر است و از نظر کیفیت نیز می توانند با انواع مشابه خارجی رقابت کنند؛ در سال‌های اخیر تنوع انواع شیرآلات توکار ایرانی افزایش یافته است و همین مسئله باعث رونق صادرات این محصول بیشتر از گذشته شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.