فرش 700 شانه 6 متری در غاری در کوه اورست کشف شد

بافندگان اصفهان درجات مختلفی از توانمندی را دارند که در آن بافندگان بسیار توانمند هستند می تواند به طور مستقل یا در حالت تولید با نظارت کم کار کند، در حالی که دیگری بافندگان فرش را در حالت‌های تولید کارخانه‌ای با نظارت بالا می‌سازند.

یعنی اگر بافندگان توانایی خود را افزایش دهند، می توانند در سطح بالاتری از حالت تولید کار کنند.

تنوع بین بافندگانی که در نظارت بالای فرش 700 شانه 6 متری کار می کنند، بافندگی خانگی و بافندگان مستقل قابل توجه است و سطح توانمندی آنها به عنوان “کم” یا برچسب گذاری شده است.

“بالا” بر اساس مقایسه بافندگان در حالت های مختلف تولید در هر یک منطقه بدیهی است که قالیباف در مقایسه با قالیباف سنتی از توانایی بالاتری برخوردار است.

بافنده نساجی اما اگر توانمندی یک بازیگر صنعت بالاتر از یک مستقل باشد بافنده (بالاترین توانمندی در اصفهان) این بازیگر می تواند تهیه کننده شود، یعنی می تواند کار کند.

در صنعت فرش به عنوان تولید کننده برند. علاوه بر این، بافندگان با توانایی کمتر نسبت به پایین‌ترین بافندگان از صنعت فرش به دلیل کیفیت پایین محصولاتشان.

در اصفهان تولیدکنندگان برای اقشار مختلف قالی می‌سازند بازارها آنها چهار حالت تولید را راه اندازی کرده اند که خروجی هر کدام برای آن مناسب است
بازارهای خاص چه در داخل و چه در سطح جهانی.

بنابراین بافندگان را با قابلیت های کافی برای هر حالت تولیدتولیدکنندگان نیاز به تبادل اطلاعات پیچیده در مورد طرح ها و محصولات پیچیده دارند با تامین کنندگان در روابط با بافندگان مستقل اطلاعات در مورد قالی است بین بازیگران رد و بدل نمی شود و آنها فقط در مورد قیمت مذاکره می کنند.

در دیگری حالت های تولید تولیدکنندگان برای اطمینان باید بر اساس طرح های خود فرش بسازند که کیفیت محصولات هم برای بازارهای داخلی و هم بازارهای جهانی مناسب است.

بافندگان این ویژگی ها شامل توانایی بافندگان و ویژگی های عناصر منطقه ای، مانند سهولت ایجاد روابط و فرهنگیدر فرش ایرانی GVC، کدگذاری شامل تهیه دستورالعمل هایی برای توضیح متفاوت است.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.