فرش 12 متری خاطره کاشان که متعلق به دوره های پارینه سنگی است

فرش های روستایی در منطقه تبریز در GVC فرش تبریز از اهمیت بالایی برخوردار هستند دارای خریداران خاص در بازارهای جهانی و همچنین علاقه قابل توجهی از طرف معامله گران بزرگ است.
تعدادی خریدار داریم که ترجیح می دهند فرش هایی بخرند که تا حدودی دور هستند از المان های استاندارد. قالی های روستایی استان تبریز چنین هستند ویژگی هایی در طراحی، رنگ ها و اندازه که برای این بازارها مناسب است.
با وجود چنین تقاضایی از سوی بازارهای جهانی، تولیدکنندگان شهری تمایلی به همکاری با آنها ندارند  بافندگان روستایی چون این بافندگان به سنت های خود در قالی بافی پایبند هستند.

علاوه بر این، به دلیل دوری بافندگان روستا از تولیدکنندگان شهری در در شهر تبریز تنها تعداد کمی از بافندگان روستایی روابط مستقیم و قوی دارند
با این تولیدکنندگان.
قالی‌های تبریز دارای ویژگی‌های خاصی هستند که با سایر فرش 12 متری خاطره کاشان موجود در آن متفاوت است صنعت فرش ایرانی فرش روستایی محصولات متفاوتی است با متفاوت مشخصات و خریداران.

فرش
من می توانم بافندگان شهری را مدیریت کنم و فرش هایی با کیفیت بالا برای بین المللی بسازم بازار می کند و نیازی به کار با بافندگان روستایی ندارد.
بافندگان روستایی از قدرت مانور پایینی در روابط با افراد مختلف برخوردارند بازیگران، از جمله تولیدکنندگان، عمده فروشان، و خریداران، و بنابراین رسیدن به قیمت منصفانه برای خود محصولات دشوار است.

نقش برخی دلالان و عمده فروشان که فقط در روستاها به دنبال قالی برای خرید آن هستند با قیمت بسیار پایین بافندگان و تعاونی های روستایی چنین سطوحی از قدرت را برای اتحادیه، زیرا آنها به عنوان تامین کنندگان ارزان قیمت در صنعت فرش شناخته نمی شوند.

نقش اتحادیه هماهنگی تعاونی ها، تامین مواد اولیه و وام است. تضمین خرید فرش با قیمت منصفانه، ارائه دوره های آموزشی و حل اختلافات بین بازیگران در حالت تولید روستا بافی.

اتحادیه تلاش کرده تا حل کند مسائلی مانند عدم رسیدن به توافق عادلانه بافندگان در مورد زمان تکمیل با تعاونی ها، قیمت مواد اولیه یا قیمت فرش.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.