شیرالات فانتزی عمده با قیمت مناسب

شیرالات مدل های مختلفی دارد.که هریک از افراد با توجه به سلیقه خود از این مدل شیر ها استفاده میکنند.شیرالات فانتزی از قیمت بالاتری به نسیت بقیه شیرها برخوردار است . علاوه بر مدل فانتزی مدل های زیادی را نیز دارد.و حاشیه سودی خوبی را برای تولیدکنندکان خود دارد. علاوه بر آن خریدارا ها نیز از این مدل شیرالات برای مصرف کنندگان نیز کارایی بسیاری را به همراه دارد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

شیرالات فانتزی

انواع شیرالات فانتزی

شیرالات فانتزی انواعی دارد که عبارتند از:

  • بامبو
  •  فلت
  • بیزانس
  • هوکا
  • تلما
  • فلت اردال
  • پریما

و خیلی مدل دیگر  در بین این مدل شیرها بیشترین فروش را شیرالات بامبو دارد.لازم به ذکر است. میزان فروش هر شرکتی متفاوت است.ممکن است شرکتی مدل دیگری را بیشتر از بقیه مدل بفروشد.

اما در کل تمامی مجموعه ها شیرالات بامبو را بیشتر از همه به فروش می رسانند.چرا که قیمت و شکل زیبایی دارد.

شیرالات فانتزی

شیرالات مدرن (فانتزی) چیست.

شیرالات فانتزی شیرهای هستند.که از لحاظ وزن و شکل با شیرهای اهرمی ساده متفاوتند.در کل می توان گفت شیرهای لاکچری تری هستند.درکل شیرهای که شکل انها بصورت خاصی باشد. به انها شیرالات فانتزی می گویند.

شیرالات فانتزی

قیمت شیرالات

شیرالات قیمت های مختلفی دارد.که این قیمت ها براساس مدل های شیرها انتخاب میشود.قیمت شیرالات در کل به صورت زیر میباشد.

شیرالات فانتزی

شیرالات کلاسیک:به دلیل وزن کمتر و استفاده از قطعات قیمت پایین تر از قیمت پایین تری برخوردار است.شیرالات کلاسیک ساختار آن کلا با شیرالات اهرمی متفاوت است.

شیرالات فانتزی

شیرالات اهرمی:این مدل خود به چند دسته تقسیم میشوند. سبک سنگین و… که قیمت بالاتری  از کلاسیک دارد.و طرفدار های زیادی را در ایران و کشورهای همسایه دارد.

شیرالات فانتزی

شیرالات فانتزی: این مدل شیرالات جزو زیباترین و شیک ترین شیرالات محسوب می شوند، قیمت بالاتری دارند چرا که قیمت بالاتر وزن سنگین تر دارد که توانایی خرید این مدل شیر برای تمامی افراد مقدور نیست. ولی این مدل شیر عمر طولانی تری از بقیه شیرها دارند. چرا که هر قدر تنه شیرالات سنگین تر باشد. کیفیت و عمر آن نیز بیشتر می شود.

شیرالات فانتزی

آپشن های وجود دارد.که در قیمت این شیرها تاثیر دارد.که بنا به درخواست افراد امکان پذیر است.برای مثال رنگ های طلایی سفید و… که بر روی قیمت ها تاثیر دارد و کیفیت های هر رنگ نیز بستگی به نوع رنگ کردن انها مانده است. که رنگ کوره ای است یا PVD که هم در عمر و هم در قیمت تاثیر دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.