شرکت فروش شیر حوله خشک کن طلایی

شرکت فروش شیر حوله خشک کن طلایی توانسته است با بهره گیری از تخصص متخصصین مجرب و توانا به تولید محصولی دست پیدا کند که هم اکنون در داخل کشور متقاضی بسیار زیادی دارد و توانسته است به خارج از مرزهای ایران نیز گسترش پیدا کند. این محصول از بهترین مواد و مرغوب ترین وسایل ممکن تهیه و تولید شده است است و در کیفیت بی نظیر آن هیچ شکی نیست.

شرکت فروش شیر حوله خشک کن طلایی

مشخصات شیر حوله خشک کن درجه یک

مشخصات شیر حوله خشک کن درجه یک

مشخصات شیر حوله خشک کن درجه یک را برای شما عزیزان بازگو می کنیم امیدواریم بتوانید با استفاده از تمامی اطلاعات انتخاب درستی در خرید شیر حوله خشک کن درجه یک داشته باشید.

 1. نکته که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد این است که شیر حوله خشک کن توسط مهندسین و متخصصین ایرانی تولید شده است در واقع افرادی که به تولید این محصول دست داشته اند افرادی هستند که برای سالهای بسیار طولانی در این زمینه به تحقیق و جستجو پرداختند و نتوانستند به تولید این محصول بی نظیر دسترسی پیدا کنند.
 2. نکته دومی که حوله خشک کن می‌تواند برای مدت زمان بسیار طولانی برای شما کارایی داشته باشد مطمئناً با خرید این محصول دیگر نیاز به هیچ گونه شیر حوله خشک کن نخواهید داشت چرا که شیرهای خشک کن درجه یک می تواند کارایی های متعددی برای سال های بسیار طولانی داشته باشد.
 3. نکته سوم اینکه شما این محصول را با قیمت بسیار مناسب خریداری می‌کنیم در واقع این به دلیل این است که تولیدکنندگان ایرانی می‌خواهند به پاس حمایت و قدردانی از خرید شما متقاضیان عزیز تخفیف های ویژه ای را برای شما در نظر بگیرند.

برای مشاهده لیست قیمت کلیک کنید.PRICE LIST

توزیع کنندگان شیر حوله خشک کن طلایی

توزیع کنندگان شیر حوله خشک کن طلایی

توزیع کنندگان شیر حوله خشک کن طلایی این محصول را به اقصا نقاط کشور توزیع و ارسال می‌کند شما می توانید برای خرید این محصول از طریق مسیرهای ارتباطی که برای شما در نظر گرفته شده است اقدام نمایید و این محصول را خریداری کنید.

در صورتی که امکان مراجعه حضوری برای شما مقدور و مهیا نباشد می‌توانید وارد سایت این شرکت شوید و این محصول را خریداری کنید مطمئن باشید که پس از مدت زمان بسیار کوتاهی می توانید آن را درب منزل خود تحویل بگیرید از آنجایی که محصول به صورت کاملا مستقیم بدون هیچگونه واسطه در اختیار شما قرار می گیرد.

شیر حوله خشک کن طلایی

لازم نیست که هزینه زیادی در قبال خرید آن بپردازید همین حالا اقدام به خرید این محصول کنید وسایل بی نظیر آن نهایت استفاده را ببرید شیر حوله خشک کن لاکچری یکی از محصولات پرطرفدار این شرکت شناخته شده است شیر برگشت حوله خشک کن نیز یکی دیگر از محصولات جدید این شرکت می باشد که روزانه مقدار بسیار زیادی از آن به خارج از ایران صادر می گردد.

شیر حوله خشک کن طلایی

شیر حوله خشک کن طلایی و مدل های آن

شیرحوله خشک کن دارای رنگبندی های مختلفی است.که شامل طلایی.طلامات.کروم.کروم مات.رزگلد.سفید.مشکی.میباشد.رنگ های گفته شده.
در بین این رنگ ها شیر حوله خشک کن رنگ طلایی بیشترین فروش را دارد. در کل رنگ طلایی در هر جنسی که باشد. بیشتر از همه باعث زیبایی میشود.
و سلیقه افراد را به خود جلب میکند.قیمت مدل گرد همانطور که قبلا گفتیم ریختگی آن از ۱۹۰ اغاز تا ۲۳۰ و شمش آن از ۲۱۰ آغاز تا ۲۶۰ ادامه دارد.
لازم به ذکر است.که در خرید شیر ها رنگبندی های که مشتریان آن را مشاهده میکنند. بیشتر باید مرتبط با خانه و یا لوازم خانه باشد. یعنی چی
یعنی اینکه خانه ای رنگ حوله خشک آن طلا است. از شیر حوله خشک کن طلایی استفاده میکند

شیر حوله خشک کن طلایی

مدل های شیر حوله خشک کن

شیر حوله خشک کن دارای دو مدل

 • گرد
 • فلت

می باشد که قبلا در مورد نحوه تولید گرد صحبت کرده ایم.اما باید در اینحا باید بگویم که
شیر مدل فلت هم از قیمت بالاتری برخورد دار هستند. و هم در تولید آنها فقط باید از روش شمش اکستروژن استفاده کرد. چرا که
با روش غیر از شمش کیفیت شیرهارا به شدت پایین می اورد. و موجب بروز مشکل میشود.قیمت این مدل از ۳۱۰ شروع تا ۳۶۰ تومن ادامه دارد.

شیر حوله خشک کن طلایی

شیر حوله خشک کن فلت

این شیر در تولید ان فقط از شمش استفاده میشود. یعنی چی یعن اینکه تمامی قطعات آن شمش است.حتی تنه آن که در تنه آن ۲ روش وجود دارد.
یا فورج میشود. یا نمیشود.منظور از فورج پرس شدن یا نشدن است.فبت قیمت بالای دارد و فروش کم تری هم دارد. نسبت به گرد

شیر حوله خشک کن طلایی

دلیل تفاوت قیمت

دلیل اینکه هر یکی از افراد یک قیمت اعلام میکند.این است.که برخی از تولید کنندگان از قطعات ریختگی استفاده و باعث کاهش قیمت میشود. ویا
اینکه تازه شروع به تولید کردند. وبرای  اینکه بتوانند در بازار شروع به کار کنند دست به ارزان فروشی میزنند. درکل قیمت پایین هم حدی دارد.
ما برای خرید بعضی از کالا های خود هم تخفیف میگیریم برای مثال بعضی وقت ها شمش را از بیرون میخریم میدونم قیمت بار ۱۳۲ هست.

شیر حوله خشک کن طلایی
اونی هم که میفروشه ۲تومن روش سود کنه بده این اصول بازار هست.اما بیاد بگه ۱۳۵ خوب این غیر منطقیه نمیخریم.مشتری ها هم همین طور هستند.قیمت بیش از حد پایین و بیش از حد بالا برای کسی قابل هضم نیست.

شیر حوله خشک کن طلایی

شیر حوله خشک کن طلایی

شیر حوله خشک کن رنگ های زیادی داره که با توجه به سلیقه افراد انتخاب میشود.اما در بین این رنگ ها رنگ طلایی بیشتری مصرف استقبال و فروش را
داراست.خوب شیر طلایی مدل های مختلفی دارد.که در مطالبی قبلی درباره انها صحبت کرده ایم. اما یه بحث مهمی وجود دارد.که به ان در اینجا اشاره میکنیم.

شیر حوله خشک کن طلایی

برای طلا کردن شیر ها گفتیم از پی وی دی و یا ابکاری فروتیک استفاده میشود. اما روش دیگری نیز وجود دارد. تحت عنوان اب طلا که این مدل شیر را تبدیل
به رنگ طلایی میکند اما با این تفاوت که

 • قیمت ارازن تر
 • عمر کوتاه تر
 • و کار سریع تر

اب طلا در مقابل رنگ های دیگر بسیار ضعیف است. و فقط یک لایه می باشد. که در مقابل ضربات و بخار اسید و… بسیار ضعیف عمل میکند.
اما در مقابل قیمت ارزان تری دارد. و همچنین نحوه ابکاری ان بسیار  سریع است. بصورتی که در عرض ۱ساعت اماده میشود.

شیر حوله خشک کن طلایی

اما در روش های دیگر زمان بسیار و همچنین هزینه بیشتری می برد. ولی کیفیت به مراتب بیشتر از اب طلا دارد.

شیر حوله خشک کن طلایی 

از شیر حوله خشک کن طلایی در حمام های استفاده می شود که کلا به رنگ طلای ست شده باشند یا به رنگ سفید چرا که برخی از افراد در منازل خود از تلفیق رنگ ها نیز استفاده می کنند.

شیر حوله خشک کن طلایی

بازار شیر حوله خشک کن

بازار شیر حوله خشک کن اکثرا در مکان های است که درآن رادیاتور فروشی است و یا لوازم لوکس در آن مکان خرید و فروش می شود در برخی مکان های که کلینک ساختمانی وجود دارد نیز شیر مواد خشک کن وجود دارد بازار شیر حوله خشک در تهران خیابان طالقانی –خیابان بنی هاشم و خیابان شیراز می باشد .هر یک مناطق نام برده قیمت آن ها نیز متفاوت است به صورتی که در خیابان شیراز شیر حوله خشک کن طلای به قیمت ۳۰۰خرید و فروش می شود اما در طالقانی به قیمت ۲۶۰خرید و فروش می شود.

شیر حوله خشک کن طلایی

انواع شیرحوله خشک کن

در بحث های قبل که داشتیم درباره مدل های فلت و گرد صحبت کردیم.اما در این مطلب میخواهیم درباره چند مدل جدید مدل جدید صحبت کنیم:

 • دسته سکانی
 • چوبی

دسته سکانی

مدل دسته سکانی طرح جدید ی از شیر حوله خشک است که قیمت ان از مدل گرد گرون تر است .طرح آن به این صورت است که مقداری تنه شیر بزرگ تر و هم چنین مغزی بزرگ تر است و به جای درپوش گردو یا فلت از دسته کلاسیک قدیمی استفاده می شود و چهار پر است.این مدل شیر حوله خشک کن به رنگ طلای به شدت مورد استفاده و استقبال قرار گرفته است.

شیر حوله خشک کن طلایی

حوله خشک کن چوبی

حوله خشک کن چوبی نیز طرح جدیدی است که ندرتا مورد استفاده قرار گرفه است با این تفاوت که باید خود حوله خشک کن نیز به صورت چوبی باشد تا زیبایی چندانی داشته باشد اما به دلیل اینکه حوله خشک ها به صورت چوبی به سختی پیدا می شود شیر آن نیز آنچنان فروش ندارد.افراد علا قه به خرید این مدل شیر دارنداما نیود این مدل حوله خشک کن چوبی دلیل کم فروشی این مدل شیر است.

شیر حوله خشک کن طلایی

تفاوت بین رنگ بندی شیر حوله خشک کن

شیر حوله خشک کن رنگ بندی های مختلفی دارند عبارتند از:

 • طلای
 • طلای مات
 • رز گلد
 • مشکی
 • سفید

رنگ های دیگری نیز وجود دارند اما در اینجا فقط پر مصرف های ان را نام برده ایم.تفاوت های در رنگ های این شیر ها وجود دارد که قبلا درباره آن صحبت کرده ایم در اینجا یک توضیح مختصر می دهیم

شیر حوله خشک کن طلایی

رنگ های محصولات به سه صورت انجام می گیرد.

 • PVD
 • آبکاری
 • الکترواستیانیک

از این سه مدل خارج نمی باشد. روشهای دیگری نیز وجود دارد اما از لحاظ کیفیت و آبکاری بسیار ضعیف است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.