خرید و فروش شیرآلات اهرمی | بهترین شیرآلات چه نوع شیرآلاتی هستن

خرید و فروش شیرآلات توسط افراد مختلفی صورت می گیرد.و هر شخصی  می تواند مبادله کند.ولی باید به طوری باشد.که همراه با قیمت مناسب و کیفیت بالا باشد.که این امر باعث رضایت
خریدار و مصرف کننده می شود.که این اتفاق به تنهایی برای شرکت ها یک نوع تبلیغ محسوب می شود.که هر شخصی به صورت رایگان از کیفیت محصول یک مجموعه تعریف می کند.

خرید و فروش شیرآلات

خریدو فروش شیرآلات اهرمی

خرید و فروش شیرآلات اهرمی توسط چه افرادی صورت می گیرد.اکثر خرید و فروش شیرآلات توسط افراد زیر انجام می شود.

  • دلالان
  • پخش کنندگان
  • نمایندگان
  • پیمانکاران

هریک از افراد نام برده شده به صورتی خرید وفروش می کنند.اما نکته مهم در این است.که تفاوت بین خرید وفروش این افراد در کجاست.

خرید و فروش شیرآلات

تفاوت خرید وفروش شیرآلات در بین افراد

در اینجا به تفاوت بین خرید وفروش این افراد می پردازیم

دلالان

هر موقع نام خرید و فروش می آید.به یاد دلالان می افتیم.اما در اصل دلال کیست.دلال شخصی است.که هر محصولی را که برای آن سود و منفعت دارد. به خرید و فروش آن می پردازد.
به طور مثال:اگر امروز بازار شیرآلات خوب باشد. شیرآلات می خرد. و اگر بازار سکه و طلا خوب باشد سکه و طلا می خرد.و در یک مسیر مستقر نیست. بیشتر دنبال سود است.

خرید و فروش شیرآلات

پخش کنندگان

پخش کنندگان افرادی هستند.که بر روی یک محصول و محصولات پیرامون آن حوزه فعالیت می کنند.برای مثال فردی در حوزه شیرآلات کار می کنند.و در کنار آن از شیر پیسوال و سینگ و روشویی
نیز استفاده می کنند. پس پخش کنندگان محصولات و محصولات پیرامون کار خود را در مجموعه خود می آورد.

خرید و فروش شیرآلات

نمایندگان

افرادی هستند.که توسط شرکت ها وظیفه فروش محصولات آن شرکت را بر عهده دارند.ویا دست نشانده شرکت ها می باشند.و فقط بر روی محصولات آن شرکت کار می کنند.که از نخفیف های
ویژه ی هم برخوردار هستند.وبهتر می توانند بر روی قیمت ها مانور بدهند.

خرید و فروش شیرآلات

پیمانکاران

افرادی هستند که برای تکمیل ساختمان ها مامور برای خرید قطعات آن ساختمان می شود.و این افراد با توسط دلالان خرید خود را انجام می دهند. ویا در موارد خیلی کم بتوانند به صورت مستقیم از شرکت خرید کنند.

خرید و فروش شیرآلات

فروش شیرآلات

فروش شیرآلات به صورت مختلفی صورت می گیرد.که قبلا در آن مورد صحبت کردیم. و در اینجا فقط می خواهیم در باره تفاوت نقد و چک صحبت کنیم.
در خرید شیرآلات به صورت نقد از تخفیف های زیادی می توان بهره برد اما در خرید شیرآلات به صورت چکی نمی توان  از تخفیف های زیادی بهره برد. ولی سود فروش چکی بیشتر است.
به طوری که هرقدر زمان چک بالا رود قیمت و در صد نیز بالا میرود.

خرید و فروش شیرآلات

قیمت خرید و فروش شیرآلات

قیمت های شیرآلات در هر مرحله دارای قیمتی می باشد.که قیمت به عواملی بستگی دارد.که شامل

  • تیراژ محصول
  • چک یا نقد خرید کردن

تیراژ محصول

در خرید هر وقت  مقدار تیراژ محصولات شما بالا رود.باعث خرید با قیمت مناسب تر می شود.که این عوامل سودش بیشتر به جیب دلالان و افراد ثروتمند می رود.

چک  یا نقد

در هر محصولی خرید چکی با نقد دارای تفاوت قیمت است.. خرید چکی برای هر ماه قیمت های متفاوت و در صدر های را شامل میشود.اما برعکس در خرید نقد درصد تخفیف بالاتر می رود.در حالات کلی بیشتر سود نصیب دلالان می شود.

قیمت شیرآلات

قیمت شیرآلات را شرکت ها با دادن یک لیست تعیین کرده.و به هر فردی مطابق آن تخفیف می دهند.اصولا چهل درصد از قیمت لیست برای افراد در نظر گرفته میشود.
که این قیمت بیشتر برای مغازه دارها اعمال میشود.یعنی مغازه دارها می توانند با 40درصد سود شیر مورد نظر را به فروش برسانند.قیمت شیرآلات از 360هزارتومان اغاز میشود.تا
500هزارتومان این قیمت ها برای شیرآلات اهرمی معمولی می باشد.

خرید و فروش شیرآلات

کدام شیرآلات بهترین هستند.

شیرآلات تفاوت چندانی با هم ندارند.مگر در قطعات تمامی شرکت های شیرآلات برای تولید محصول خود از برنج استفاده می کنند.پس تمامی جنس شیرآلات یکی است.
تفاوتی که در قیمت تاثیر می گذارد.

  • برند بودن
  • قطعات

برند بودن خوب مسلما جنس های خود را گران تر از جای دیگر به فروش می رسانند.ولی تنها جای که در شیرآلات باعث تغییر قیمت است.قطعات  شیرآلات می باشد.
که در رابطه با ان صحبت کردیم.

در خرید شیرالات استاندارد بودن جزو ارکان مهم برای خرید می باشد.

خرید و فروش شیرآلات

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.