شیرآلات عمده
خانه / شیر آشپزخانه / خرید شیر ظرفشویی دیواری قیمت مناسب

خرید شیر ظرفشویی دیواری قیمت مناسب

شیر های ظرفشویی و اشپزخانه از جا های هستند.که به شدت در معرض دید قرار دارند.و مسلما زیبا بودن این مکان ها تاثیر بسزایی در خانه دارد.ولی
اشپزخانه و ظرفشویی شیرهای خاصی را دارند.که با توجه به نوعه طراحی خانه و عوامل دیگر و از همه مهم تر سلیقه افراد خریداری می شوند.

شیر ظرفشویی دیواری

شیر ظرفشویی دیواری و انواع آن

شیر ظرفشویی مدل و انواعی دارد. که در ادامه به انها می پردازیم.شیرهای ظرفشویی با توجه به نوع ساختار اشپزخانه و ظرفشویی باید خریداری شود.
یعنی هر طرحی یک مدل خاصی را در بردارد.انواع شیر ظرفشویی عبارتند از

  • تکپایه
  • شیر افتابه
  • شاوری
  • شیر سینک

شیر ظرفشویی دیواری

تکپایه

این مدل شیر برای خانه های قدیمی هستند.که شیرهای ظرفشویی بر روی سینگ نصب می شدند. که به این شیرها کلاسیک نیز می گویند.طرفداران این مدل
شیر گذشته طرفداران زیادی داشت. اما در حال حاضر با وجود شیرهای اهرمی این مدل شیر از رده خارج شده. یعنی تقاضای کمتری دارد.

شیر ظرفشویی دیواری

شیر آفتابه

این مدل شیر هم برای سرویس بهداشتی استفاده میشود.هم برای ظرفشویی به صورتی که با برعکس کردن این شیر و نصب یک علم می توان از این شیر به عنوان
شیر آشپزخانه یعنی ظرفشویی استفاده کرد.

شیر ظرفشویی دیواری

شاوری

این مدل شیر برای خانه های می باشد.که طراحی خاصی داشته باشد. چرا که این شیرها سینگ های بزرگ تر و در کل برای منازل گران قیمت استفاده میشود.
شیرهای شاوری دارای دومدل فنری و شاوری هستند.که مدل فنری فقط برخی از جاهای سینگ را میشورد.ولی شاوری تمامی نقاط سینک را میشورد.

شیر ظرفشویی دیواری

شیر سینک

این مدل شیر اصلی ترین شیر مخصوص سینک است.البته منظور از سینک همان ظرفشویی هست.با این تفاوت که شیر ظرفشویی دیواری برو روی دیوار بسنه می شود
این شیر ها بر روی سینک این شیر دو مدل دارد.۳۵و ۴۰ که قیمت ها و خروجی آب آن ها با یک دیگر متفاوت است.

شیر ظرفشویی دیواری

در بین شیرهای نام برده شده شیر های شاوری و سینک و تکپاپه بر روی سینک بسته می شوند. و شیر آفتابه مانن شیر ظرفشویی دیواری بر وری دیوار وصل می شود.

مشاوره جهت خرید و فروش
محمدرضا جوادی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
شماره موبایل: 09129723782
پست الکترونیکی:valvesgermi1121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شیر آشپزخانه

خرید شیر آشپزخانه با کیفیت

شیرآلات در خانه تاثیر نسبت خوبی در زیبایی دارد. که اگر با هم ست شود.زیبایی …