خرید شیرالات توکار با گارانتی و ضمانت

شیرالات توکار دارای طرح های مختلفی می باشد. که هر افراد با توجه به نیاز و سلیقه خود شیر مورد نظر را خریداری می کنند. شیرالات در سه مدل مختلف دسته بندی میشن که این سه مدل عبارتند از.

 • کلاسیک
 • اهرمی
 • فانتزی

شیرالات توکار

کلاسیک

شیرالات کلاسیک از مدل های قدیمی شیرالات است. ولی امروزه در برخی از کشورها با اومدن شیرهای اهرمی جایگاه خود را از دست داد. و مانند قبل کسی از این مدل شیر استقبال نمی کرد.شیرالات کلاسیک دارای دو مجرای جداگانه برای خروج اب داشتن که اب سرد در سمت راست اب گرم در سمت چپ قرار داشت. اسم دیگر شیر کلاسیک  شیر مخروط است.یعنی هنگام باز کردن دوطرف راست و چپ اب در یک نقطه با هم ترکیب می شوند. که به این دلیل شیر مخروط نیز به ان
می گویند.

شیرالات توکار
تولید شیرهای کلاسیک متفاوت تر از بقیه شیرها می باشد.اولین و مهم ترین تفاوت ان در ریخته گری ان می باشد.
ریخته گری شیرهای اهرمی و فانتزی به صورت رژه ای بوده. اما شیر کلاسیک به صورت ماسه ای است. فرق ماسه ای با رژه ای در چیست. کیفیت کار است. البته با وجود سیستم های تست موجود این ترس به کل از بین رفته اما در حالت کلی شیرهای فانتزی و اهرمی روش تولیدشان با کیفیت تر است.امکان مرجوعی کم تری دارد.

شیرالات توکار

شیرالات اهرمی

در بین شیرالات های موجود پرفروش ترین شیرالات اهرمی می باشد.که هم دارای قیمت مناسب و طرح مناسب است. وهم از کیفیت بالای برخوردا ر است.وتا چند سال مورد استفاده فرد قرار میگیرد. شیرالات اهرمی مدل های دارد. که شامل

 • ست35
 • ست40
 • ست40 سنگین

شیرالات توکار

ست35

این مدل جزو ارزان ترین شیرهای اهرمی می باشد.که در بین شیرهای اهرمی هستند.از این مدل شیر افراد برای جاه های استفاه می کنن.که ساکنان انجا توان مالی بالای ندارند.

ست40

این مدل شیر هم قیمت مناسبی دارد. وهم خروجی اب مناسب. این مدل شیر پرفروش ترین شیر در سطح خاورمیانه می باشد. چراکه قیمت مناسب با کیفیت مطلوب را به همراه دارد. از شیر ست40 بیشتر در کشورهای عراق سوریه و افغانستان استفاده می شود.

شیرالات توکار

ست40 سنگین

این مدل به دلیل بزرگی و سنگین وزن تر بودن مورد توجه افراد قرار گرفته است. لازم به ذکر است.که این مدل شیرالات بیشترین طول عمر را دارند چرا که هرچه شیرالات تنه قوی تر داشته باشد.عمر ان طولانی است.

عواملی هستند.که بر روی قیمت شیرالات تاثیر گذار بوده  که شامل قطعات مواد اولیه و… می باشد.که این عوامل تاثیر بسیاری بر روی قیمت محصولات دارد و که قبلا در رابطه با ان صحبت کردیم.

این مدل شیرها به دلیل قیمت مناسب بودن خود توانسته اند سهم زیادی از بازار را بدست اوردند. چرا که در حالت کلی افراد توان خرید ندارند.

شیرالات توکار

شیرالات فانتزی

این مدل شیرالات گران ترین شیرهای موجود در بازار هستند.که دارای طرح های زیادی نیز می باشد. شیرالات فانتزی بیشتر در کشور های توسعه یافته استفاده می شود.و در کشور های در حال توسعه و اسیایی چندان طرفدار ندارند.

شیرالات توکار

پرطرفدارترین شیرالات

در هر نقطعه از دینا مدل  مختلفی از شیرالات خریداری می شود.که تولید کنندگان باید به این نکته توجه داشته باشند. که بتوانند  با محصولات متنوع به خواسته و نیاز افراد جوابگو باشند. اما بیشترین فروش را شیر های اشپزخانه و شیر حمام دارند. شیرهای اشپزخانه به دلیل زیبا جلو دادن خانه بیشتر مورد توجه افراد قرار می گیرد.

شیرالات توکار

علاوه بر شیرالات اهرمی برخی قطعات مورد نیاز این شیر ها عبارتند از. شیر پیسوار _شیرلباسشویی_ شیر شلنگی _شیر دسته گازی_می باشد. شیر پیسوار به طور مستقیم باید در کنار شیرالات اهرمی باشد. به صورتی که هر ست شیرالات  4 عدد
شیر پیسوار نیاز دارد.

شیرالات توکار
شیر شلنگی شیرهای هستند که برای حیاط از ان ها استفاده میشود.دارای مدل های 2/1 و 4/3 می باشد.و مدل 2/1 ان به تنهایی خود به 4 مدل تقسیم می شود. که این تقسیم بندی براساس وزن ان ها می باشد.که شامل

 • 160g
 • 180g
 • 210g
 • 240g

که قیمت های هریک با یک دیکر فرق می کند.

شیرالات توکار

شیر دسته گازی از شیر های پر مصرف برای بشکه ها می باشد . و از فروش خوبی برخوردار می باشد.این مدل شیر هم دارای 2نوع

 • 2/1
 • 5/2

می باشد. اما شیر دسته گازی مانند شیر شلنگی دارای مدل های وزنی نیست. و دارای وزن مشخصی می باشند.به طوری که بالاترین کیفیت را داشته باشد.

 

 

 

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.