خرید شیرالات استاندارد | قیمت شیرآلات در شهرهای ایران

خرید شیرالات استاندارد توسط نمایندگان شرکت گرمی(germi) امکان پذیر می باشد.برای خرید محصول با ما در ارتباط باشید.
یکی از نکات مهم در خرید شیرالات داشتن نشان استاندارد است.

استانداردچیست

به طور خلاصه هر جنسی که تولید می شود باید قواعدو ویژگی های را دنبال کند. ویژگی لازم برای تولید یک جنس را استاندارد می گویند.خریدشیرالات استاندارددونوع استاندارد وجود دارد.اجباری.تشویقی استاندارد حوزه شیرالات استاندارد اجباری می باشد.

مزایایی خرید شیرالات استاندارد

  • جنس کلیه قطعات برنج است
  • وزن شیر مطابق استاندارد است
  • استفاده از قطعات استاندارد(لنگی_دسته_شلنک)

شرکت گرمی دارای استاندارد ملی و بین المللی می باشد.که توانسته با وجود رقبای موجود به دلیل تولید جنس با کیفیت وقیمت مناسب پیشاپیش پیشگام در صنعت شیرالات ساختمانی باشد.

قیمت شیرالات استاندارد گرمی(germi)

خرید شیرالات استاندارد بسیار به صرفه تر از خرید شیرالات غیر استاندارد است.زیرا نگهداری یک شیر غیر استاندارد هزینه های بسیاری را در بر دارد.قیمت شیرالات استاندارد به دلیل استفاده از بهترین وبا کیفیت ترین قطعات درتولیدشیر مقداری بالا است.که شرکت گرمی(germi) به دلیل تولید اکثر قطعات شیر توسط خود شرکت توانسته هزینه ان را مقدار قابل توجهی کاهش داده است.

خرید شیرالات استاندارد

توجه داشته باشید در خرید شیرالات حتما به حک استاندارد درج شده روی ان و قطعات موجود در جعبه دقت داشته باشید.زیرا اگر قطعات مورد استفاده آن استاندارد نباشد.

بیشتر بخوانید : شیرآلات ساختمانی ساده

در زمان مصرف به سرعت از بین می رود.و باعث بروز هزینه های سنگین برای خریدار می شود.شرکت گرمی(germi) توانسته با ظرفیت های موجود و بروز خود قطعات بکار برده در محصول خود را طوری طراحی وتولید کند که دیگر خریداران ومصرف کنندگان نگران ودغدغه محصولات ساختمانی خود را نداشته باشند.

قیمت شیرآلات در شهرهای ایران

قیمت های ست شیرآلات در هر شهر از ایران متفاوت است. به طوری که در برخی از استان ها قیمت ها بالاتر و در برخی استان ها قیمت ها پایین تر می باشد. که به ترتیب به عوامل زیر بستگی دارد :

  • قدرت خرید افراد
  • هزینه باربری
  • برند بودن یا نبودن

قدرت خرید افراد

قدرت خرید مردم در هر شهری با شهر دیگر متفاوت است.برای مثال افرادی که در تهران هستند. از وضع مالی بهتری برخوردارند تا از افراد که در شهرستان ها قرار دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.