خرید شیرآلات ساختمانی ارزان | قیمت شیرآلات استاندارد ارزان

قیمت شیرآلات استاندارد تابع عواملی است.عوامل های که هم از سوی تولید کننده برروی قیمت تاثیر می گذارد.و هم از سوی بازاراین دو عامل اصلی در تاثیر قیمت می باشد.برای خرید شیرآلات ساختمانی ارزان مطمئن و با قیمت مناسب و استثنائی می توانید با ما در ارتباط باشید.

شیر آلات کلاسیک از مدل های قدیمی است که برای محل های عمومی و خصوصی از آن استفاده می شود. در آشپزخانه، مساجد، منازل مسکونی، رستوران ها و هتل ها و همچنین ترمینال ها و فرودگاه ها از جمله مکان هایی هستند که از شیرآلات کلاسیک استفاده می کنند.

بهترین شیرآلات ایرانی از مواد اولیه باکیفیت و نیروی متخصص تولید می شود.شیرآلات ایرانی مشتریان ویژه ای دارد وبرای کلیه محصولات، خدمات پس از فروش گسترده ای را ارائه می دهد.

 یکی از ابزارهای مهم و بهداشتی زندگی که تاثیر مستقیمی بر رعایت انسان‌ها دارد، شیرآلات است که اگر موازین استاندارد آن رعایت نشود، مسبب بسیاری از بیماری‌ها می‌شود.براساس استاندارد ملی که برگرفته از معیارهای اروپایی است، اولین بررسی‌ای که انجام می‌شود، روی مواد اولیه تشکیل‌دهنده شیرآلات است. براین اساس، لازم است تمام قطعاتی که در مجموعه شیرآلات وجود دارد، اعم از شیلنگ، مهره‌های اتصال، بدنه شیر و سایر اجزا به گونه‌ای ساخته شود که در تماس با آب 90درجه، هیچ‌گونه تاثیری روی طعم، رنگ، مزه، بو و ترکیبات شیمیایی آب نداشته باشد.به گفته کارشناس‌ارشد استانداردسازی ،جنس شیرآلات باید از آلیاژ برنج باشد که 58تا 60درصد ترکیبات عمده آن را مس تشکیل می‌دهد و عنصر بعدی تشکیل‌دهنده برنج، روی است که بین 37 تا 40درصد آن را شامل می‌شود. اما حداکثر سرب موجود در آلیاژ برنج که برای سیال‌بودن و فرم‌پذیری بهتر به آن اضافه می‌شود، باید 2/5درصد باشد و وجود این آلیاژ بیش از این میزان در برنج مجاز نیست زیرا سرب عنصری است که در آلیاژ برنج حل نمی‌شود. در تصاویر متالوگرافی می‌توان به‌راحتی دانه‌های سرب موجود در برنج را مشاهده کرد که در اثر تماس با آب‌گرم حل و وارد آب‌شرب و سیستم گوارش انسان‌ها می‌شود.

خرید شیرآلات ساختمانی ارزان | قیمت شیرآلات استاندارد ارزان

قیمت شیرالات استاندارد

قیمت شیرالات استانداردقیمت شیرآلات استاندارد  به دو عامل بستگی دارد. که در اینجا به آنها می پردازیم.

عامل تولیدکننده

 • قدرت خرید مواد اولیه
 • هزینه های جانبی
 • استفاده از دستگاهای اتوماتیک
 • قدرت خرید در قطعات

عوامل یاد شده از عوامل تاثیر گذار در قیمت از سوی تولید کننده می باشد.

عامل بازار

 • تغییرات در بازار به هر دلیلی
 • تغییر در فیمت اجناس
 • تغییر در قیمت حمل ونقل

شرکت ها ی تولید کننده توانسته اند  تولیدات بیشتر محصولات را در شرکت انجام دهد.تا با کاهش قیمت روبرو باشد. تا توانایی خرید برای اکثر افراد جامعه فراهم شود.

محصولات شرکت(GERMI)

شرکت GERMI محصولات زیر را تولید می کند:

 • شیر پیسوار فیلتردار
 • شیرالات اهرمی
 • شیرالات فانتزی
 • شیرالات کلاسیک
 • شیر نفتی
 • شیر لباسشویی
 • شیر پکیجی

برای خرید شیرآلات ومحصولات پیرامون آن میتوانید بصورت حضوری ویا تلفنی با ما درارتباط باشید. همچنین شیرآلات مورد نظر را از سایت های شرکت خریداری کنند.

خرید شیرآلات ساختمانی ارزان

خرید شیرآلات ساختمانی ارزانانبوه سازان،شرکت های پیمانی ساختمانی،مسکن مهر و آحاد مردم همیشه به دنبال شیرآلات ساختمانی ارزان برای خود می باشند.

حراج شیرالات ساختمانی همیشه مورد استقبال قرار گرفته شده است.شیرآلات کلاسیک ارزان همواره مورد نظر مشتریان می باشد.

پیمانکاران در هنگام ساخت بنا،ابتدا قیمت ارزان وبه صرفه برای ساختمان خود در نظر می گیرند.

لیست قیمت شیرآلات ساختمانی در کشور

لیست قیمت شیرآلات ساختمانی در کشورلیست قیمت شیر آلات ساختمانی در تمامی استان های ایران قیمت واحدی می باشد و خریداران با اطمینان کامل از قیمت و کیفیت می توانند خرید کنند.

لیست قیمت ها در دفتر مرکزی به روز می شود و روزانه به سایر نمایندگی ها ارسال می شود.همچنین قیمت ها در کاتولوگ هایی به روز می شود و در اختیار نمایندگی ها قرار می گیرد.لیست قیمت ها هر ساله در نمایشگاه های که در سراسر کشور برگزار می شود در اختیار مشتریان قرار می گیرد. 

لیست قیمت ها به نمایندگان خارجی ارسال می شود .محصولات  شیر آلات ساختمانی در نمایشگاه های خارجی به عموم مردم خارج کشور به نمایش گذاشته می شود و لیست قیمت ها در قالب کاتالوگ به آن ها ارائه می شود.لیست قیمت های شیرآلات در کاتالوگ ها شامل قیمت شیر ظرفشویی دیواری،قیمت شیرآلات کلاسیک ارزان قیمت،قیمت شیرآلات ارزان قیمت اصفهان و… می باشد.

فروش عمده شیرآلات ساختمانی در سراسر ایران

فروش عمده شیرآلات ساختمانی در سراسر ایرانشیرآلات ساختمانی توسط پیمانکاران ساختمانی وانبوه سازان به صورت عمده خریداری می شود.نمایندگی های استانی در سراسر کشور شیرآلات ساختمانی را به صورت عمده به فروش می رسد.

شرکت های مسکن مهر نیز شیرآلات ساختمانی را در سراسر ایران از نمایندگی های استانی خود خریداری می کنند.

مراکز پخش شیرآلات در کشور

مراکز پخش شیرآلات در کشورمرکز پخش شیرآلات به فروشگاه های سرا سر کشور شیرآلات را عرضه می کند.نمایندگی های سراسر کشور در نمایشگاه های استانی شرکت می کنند و محصولات را از طریق نمایشگاه معرفی می کنند و از این طریق به پخش محصولات خود به مشتریان می پردازند.

تولید کنندگان برتر شیرآلات در سراسر کشور

تولید کنندگان برتر شیرآلات در سراسر کشورتولید کنندگان برتر شیرآلات در تمام استان های کشور دارای نمایندگی می باشد‌.کارشناسان هر نمایندگی محصولات شیرآلات را به متقاضیان معرفی می کنند.همچنین در نمایندگی هر استان بازاریابان و ویزیوتور هایی استخدام می شوند تا به سطح استان رفته و مشتریان بیشتری از جمله مغازه های فروش شیر آلات و هم شرکت های ساختمانی جذب کنندو به نمایندگی های خود معرفی می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.