خرید شیرآلات خانگی | خرید شیرآلات قیمت مناسب استاندارد

خرید شیرآلات خانگی قیمت مناسب و با کیفیت جزو یکی از دغدغه های امروز افراد جامعه است.که شرکت های زیادی دست به تولید این قطعه زدند.ولی نکته حائز اهمیت
این است.که ایا می توان از هر مجموعه ی خرید کرد.رای خرید با قیمت های استثنائی می توانید با مجموعه ما در ارتباط باشید.

خرید شیرآلات خانگی | خرید شیرآلات قیمت مناسب استاندارد

خرید شیرآلات قیمت مناسب

خرید شیرآلات قیمت مناسب از راه های گوناگونی انجام میشود.که بهترین روش اینترنتی می باشد. زیرا در این روش هم در هزینه صرفه جویی میشود.
وهم راحت تر می توان محصول مورد پسند را یافت کرد.
شیرآلات دارای مراحلی می باشد. که هر مرحله اگربه طور صحیح انجام نشود.باعث کاهش عمر محصول میشود.مراحل شامل

 • ریخته گری
 • تراشکاری
 • پرداختکاری
 • آبکاری
 • منتاژکاری
 • حمل ونقل

مراحل گفته شده فقط مخصوص شیرهای اهرمی می باشد.وشیرهای غیر اهرمی مراحلی متفاوت نسبت به شیرآلات اهرمی دارند.

برای خرید شیرالات اهرمی و غیراهرمی ومحصولات پیرامون آن می توانید با مجموعه ما بصورت حضوری ویا تلفنی در ارتباط باشید.

 

 

برای خرید شیرآلات خانگی باید به چه نکاتی توجه شود

برای خرید شیرآلات خانگی باید به چه نکاتی توجه شودبرای خرید شیرآلات خانگی باید به نکات زیر توجه شود:

اولا شیرالاتی که انتخاب می‌کنیم حتما علامت استاندارد را داشته باشند، زیرا شیرالات غیر استاندارد احتمال ايجاد خطراتی مثل نشت آب را دارند. دومین نکته در خرید شیرآلات باید به آن توجه کرد این است که به جنس لعاب آن توجه کنیم، زیرا شیرالاتی که لعاب خوبی ندارند بعد از مدتی زنگ می‌زنند. و همچنین از مارک‌هایی استفاده کنیم که گارانتی چند ساله دارند. تا اگر در صورتی که شیر بعد مدتی به دلیل رطوبت تغییر رنگ داد بتوان آن را مرجوع کرد. 

نکته ای جالب در خرید شیر که  به شما کمک می‌کند، در هنگام خرید شیر به وزن آن توجه کنید. هر چه شیری که خریداری می‌کنید سنگین تر باشد، معمولا جنس آن بهتر است. معمولا جدیدا شرکت‌های چینی دست به فروش شیرآلات ارزان قیمتی کردند که عمر چندانی نمی‌کنند. طرح این شیرها مشابه شیرهای اصلی است ولی بدنه آن نازک است و بعد از مدتی سوراخ می‌شود. وزن این شیرها نسبت به شیرهای استاندارد بسیار سبک‌تر است. قیمت شیرآلات ارزان را می توان از روش های مختلفی به دست آورد.

کدام شیرآلات برای چه مکان هایی مناسب ترند

کدام شیرآلات برای چه مکان هایی مناسب ترندمعمولا شیرآلات ساختمانی در انواع مختلف ساخته می‌شوند و باید به این نکته توجه کرد که هر کدام از انواع آنها برای چه مکان هایی مناسب ترند. 

بیشتر شیرآلات خانگی امروزه از نوع اهرمی ساخته می‌شوند. یک دست شیر کامل شامل چهار عدد شیر می‌باشد که کاربردهای خاص خودش را دارد. 

 • شیر حمام
 • شیر ظرفشویی
 • شیر توالت
 • شیر روشویی

خب از نام این شیرها مشخص است که در چه مکانی باید نصب شوند و چه کاربردی دارند. 

 • شیر حمام برای حمام
 • شیر ظرفشویی برای آشپزخانه 
 • شیر توالت برای توالت
 • شیر روشویی که برای سنگ روشویی کاربرد دارد. 

خرید شیر آلات خانگی زیر قیمت بازار

خرید شیر آلات خانگی زیر قیمت بازاربرای خرید شیرآلات خانگی زیر قیمت بازار باید به لیست قیمت‌های شیرآلات خانگی که معمولا توسط فروشندگان لوازم بهداشتی به شما ارائه می‌شود توجه کرد. بعضی تولید کنندگان برای جذب مشتری محصولات خود را به قیمت رقابتی و با تخفیف ویژه به فروش می‌رسانند، و مشتریانی که به دنبال شیرآلات ارزان می‌گردند می‌توانند از طریق فروشنده‌های این شیرآلات یا نمایندگی‌های آنها از این تخفیفات استفاده کنند. 

بهترین مارک شیرآلات خانگی

بهترین مارک شیرآلات خانگیامروزه پیدا کردن بهترین مارک شیرآلات خانگی کار چندان سختی نیست. معمولا بهترین شیرآلات ایرانی بازار، بهترین گزینه خرید هستند. با اینکه مارک‌های خارجی هم در بازار کم نیستند ولی به طور صریح می‌توان گفت که شیرآلات ایرانی استاندارد کاملا قابل رقابت با نوع خارجی هستند. 

راهنمای خرید انواع شیرآلات خانگی

راهنمای خرید انواع شیرآلات خانگینکته_ بهترین شیر سینک ظرفشویی معمولا نوع اهرمی آن است، شیرهای قديمی از لحاظ بهداشتی گزینه مناسبی نیستند. 

برای خرید شیر آشپزخانه این نکته را مد نظر قرار دهید که دو نوع شیر در بازار موجود است یک نمونه علمی آن ثابت است و نمونه دیگر علمی آن شلنگ دار هست که میتوان آن را جابجا کرد. قیمت شیر ظرفشویی شلنگدار به نسبت نوع ثابت آن گران‌تر است. 

در مورد شیرهای حمام، توالت و روشویی هم سعی شود از نوع اهرمی استفاده شود. نقطه ضعف شیر های قدیمی معمولا  این است مغزی آن زود خراب می‌شود و هزینه نگهداری شیر را بالا می‌برد و از نظر بهداشتی نقطه ضعف مهمی دارد، این شیرها چون به صورت چرخشی باز و بسته می‌شوند بیشترین تماس را با دست دارند و این آلودگی در مکان‌های کثیف مثل سرویس‌های بهداشتی به راحتی به افراد منتقل می‌شود و ممکن است فرد به مریضی های لاعلاج مبتلا شود. 

قیمت روز شیر آلات خانگی

قیمت روز شیر آلات خانگیامروزه شیرآلات خانگی به سمت مدرن و شیک شدن می‌روند قیمت شیرآلات لوکس به نسبت نوع کلاسیک آن خیلی گران‌تر هستند.  قیمت روز انواع شیرآلات خانگی و انواع شیرآلات صنعتی را از طریق دریافت لیست قیمت کارخانه‌های تولید کننده و یا از طریق اینترنت می‌توان دریافت کرد. 

قیمت روز شیرآلات خانگی با نوسان ارز بالا و پایین می‌شود. برای همین کارخانجات معمولا به صورت دوره ای لیست‌های قیمت خود را برای فروشندگان و نمایندگی‌های خود ارسال می‌کنند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.