خرید شیرآلات آشپزخانه در رنگ های مختلف

شیرآلات در خانه تاثیر نسبت خوبی در زیبایی دارد. که اگر با هم ست شود.زیبایی را در هر قسمت از منزل بهتر به نمایش می دهد. شیر آشپزخانه دارای مدل های مختلفی می باشد.

  • شیر آشپزخانه ثابت
  • شیر اشپزخانه متحرک

شیر اشپزخانه ثابت:همان شیر های  ساده سینک می باشند. که به آن شیر ثابت نیز می گویند. شیر های ثابت قیمت پایین تری به نسبت شیرهای  متحرک دارند.

شیر اشپزخانه متحرک: به شیر های می گویند. که توان جابجای دارد. و اکثر جاهای سینک را می تواند بشورد.ودارای مدل های شاوری و فنری می باشد.

خرید شیرآلات آشپزخانه


بهترین مدل شیرآشپزخانه کدام است.

همانطور که قبلا در این رایطه صحبت کردیم.بستگی به سلیقه افراد دارد.اما شیرآشپز خانه شاوری بهتر از ثابت می باشد.چرا که با خارج کردن آبپاش آن می توان جابجای بیشتر از سینگ را شست.که در مدل های ثابت این امکان وجود ندارد.و علاوه بر آن زیبایی که شاوری دارد مدل ثابت برخوردار نیست

خرید شیرآلات آشپزخانه

رنگ بندی شیر آشپز خانه

شیر آشپزخانه رنگ های زیادی را شامل می شود.که عبارتند از:طلا-طلا مات-رزکلو-کرم –گرم مات-مشکی-سبز-صورتی و…که بیشترین طرفدار را در بین این رنگ ها .رنگ طلایی داراست.

 خرید شیرآلات اشپزخانه برای  تجار

قیمت محصولات بستگی به عواملی دارد. که شامل قطعات استفاده شده در محصول و هزینه نیرو-انرژی-مواد اولیه وغیره است.که کشورهای با توجه به این عوامل ودارا بودن این مدل امکانات توانسته اند دست به تولید این محصول بزنند.(GERMI)از این قبیل شرکت ها می باشد توانایی بالای در تولید دارد.و محصولات خود را با توجه به کیفیت با قیمت مناسبی به بازار عرضه می کند.علاوه بر قیمت مناسب زمان تحویل کالا خیلی مهم است.که در برخی موارد در قیمت تاثیر گذار بوده و برخی مجموعه ها به دلیل قدرت بالا هیچ هزینه ی بابت تحویل سریع محصول خوددریافت نمی کنند.

خرید شیرآلات آشپزخانه

سایزهای شیرآلات آشپز خانه:
شیرهای آشپزخانه همانطور که گفتم دارای دو مدل ثابت و متحرک می باشد.که مدل ثابت در دو سایز کارتریج 35-40 عرضه می شود.اما مدل متحرک یا شاوری به دلیل فانتزی بودن و زیبا و ظریف بودن محصول از کاتریج 35 در اکثر مواقع استفاده می شود.

نحوه تولید شیرآلات اشپزخانه

تولید شیرآلات اشپزخانه اهرمی  با شاوری و فنری کاملا متفاوت است. به این صورت که شیرآلات اهرمی تولید به صورت رژه ای است.یعنی قالب های اهنی کنار هم قرار می گیرند.و ماهیچه های ریخته گیری نیز در قالب گذاشته میشوند.شیرآلات اهرمی شیرهای توخالی هستند. و برای اینکه هنگام ریخته گری مواد اولیه ذوب شده وارد تنه نشود از ماهیچه استفاده می کنند. تا این اتفاق نیفتد.بعد از ذوب شدن مواد اولیه ان را داخل قالب ها ریخته وبعد قا لب ها را باز کرده و شیر مد نظر با شکل مورد نظر تولید شده. و به بخش تراشکاری پرداختکاری ابکاری و منتاژ می رود . اما در شیر اشپزخانه شاوری  و فنری اینطور نیست.چون این شیرها به صورت شمش اکستروژن تولید میشوند. و مواد اولیه این محصولات به صورت های مختلفی باید تولید شود و به مرحله اکستروژن برسد. که در وهله اول مواد اولیه ضایعات برنج در کوره آب شده و بعد از ان در قالب های به شکل

خرید شیرآلات آشپزخانه
دایره ریخته می شوند . و بعد از سرد شدن مواد اولیه که به شکل دایره در آمدن از قالب بیرون آمده وبعد از آن مواداولیه دایره شکل که به اصطلاح به ان پلت  نیز می گویند.را به داخل دستگاه اکستروژن انداخته و دستگاه با فشار زیاد شکل های شیر شاوری را در اورده که بعد از این مرحله به تراشکاری میرود که در تراش شیرآلات اهرمی و فانتزی فقط ابزار کاری بیشتر استفاده میشه.در تراشکاری اکثرا محصولات تو پر استفاده میشود.مثله شیر شلنگی_شیر پیسوار_شیر لباسشویی اما در شیرآلات فانتزی و اهرمی به خاطره تو خالی بودن فقط ابزار کاری میشود. شمش اکستروژن از لحاظ کیفیت خیلی بالاتر از شیرآلات اهرمی است.یعنی بهتر از نحوه تولید رژه ای می باشد. و از خطر ابندی نبون سوراخ بودن در روش اکستروژن در امان هستن

خرید شیرآلات آشپزخانه
شرکت های تولید کننده.مراحل گفته شده برای تنه شیرهای شاوری بوده است.بقیه قطعات نیز با روش های ساده تر تولید میشود. در ضمن باید گفت که اکثر شیرهای فانتزی  به روش شمش اکستروژن تولید میشود. بقیه مراحل مربوط به منتاژ میشود.که منتاژ شیرآلات اهرمی اشپزخانه بسار ساده بوده و فقط شیر اشپزخانه شاوری و فنری هستند که به دلیل طراحی که دارند راحت نمی توان انها را منتاژ کرد.چرا که اگر به درستی بسته بندی نشود. شیر ابندی نمیشود.منظور از منتاژ برخی از مراحل بسته بندی است.که باید با پیچ های شیر ها را به هم وصل کرد که اگر این کار به درستی انجام نشود باعث میشود شیر از جاهای دیگری مثل شلنگ علم جای کارتریج اب بدهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.