حوله ورساچه دست داماد خائن را رو کرد

حوله‌های مناسب سفر اغلب از میکروفیبر ساخته می‌شوند، زیرا این مواد دارای قابلیت جذب بالا و کیفیت خشک شدن سریع هستند. آنها کوچکتر از حوله های حمام روزمره هستند.

حوله ورساچه فوق العاده سبک وزن هستند و وقتی تا شوند حداقل فضا را اشغال می کنند. آنها همچنین حوله های ورزشی عالی می سازند.

حوله های دستی یکی دیگر از گزینه های محبوب هستند که از پنبه مخملی ساخته شده اند. جذب بسیار مهم است اما کیفیت بالا نیز مهم است. حوله های دستی برای اهداف بهداشتی باید خیلی بیشتر از سایر انواع حوله ها شسته شوند.

حوله های صورت و دستشویی کوچکترین نوع حوله های حمام هستند. آنها از پنبه طبیعی ضد حساسیت ساخته شده اند و نرم، سبک وزن هستند و به سرعت خشک می شوند.

حوله ورساچه

از این نوع حوله ها فقط برای یک قسمت از بدن مانند صورت استفاده کنید تا از انتقال میکروب جلوگیری کنید. در نهایت، حوله های کودک از نرم ترین پنبه ساخته شده اند. نوزادان پوست بسیار حساسی دارند، بنابراین حوله های حمام باید ضد حساسیت و ملایم با پوست باشند.

بهترین راه برای شستن و خشک کردن حوله حمام چیست؟ مراقبت صحیح از حوله های حمام عمر آنها را طولانی تر می کند و آنها را برای سال ها در بهترین حالت نگه می دارد. حوله های نخی مناسب ماشین لباسشویی هستند.

آنها را در آب خنک با مواد شوینده ملایم بشویید و خشک کنید. برای اینکه آن‌ها پف‌دار و نرم شوند، به‌جای ورقه‌های خشک‌کن، چند توپ خشک‌کن پشمی اضافه کنید. هرگز از مواد سفید کننده روی حوله های خود استفاده نکنید.

در حالی که می‌توانید حوله‌های بامبو را در ماشین لباسشویی بشویید، بهترین راه برای نرم نگه داشتن آن‌ها این است که آنها را با هوا خشک کنید. برخی از خشک کن ها دارای تنظیمات خشکی هوا هستند که می تواند کار کند.

هرگز از هوای گرم روی حوله های بامبو استفاده نکنید زیرا باعث سفت شدن آن ها می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.