تولید شیر رفت و برگشت حوله خشک کن طلایی

شیر رفت و برگشت حوله خشک کن طلایی با بدنه های مختلف مات برنجی در بازارها عرضه می شود. مهمترین ویژگی این شیرها متریال برنج آن بوده و در تمام رنگ های طلایی براق، طلایی مات، زیتونی براق، استیل مات و استیل براق از متریال برنج استفاده شده است. تولید و تعمیر این مدل از شیرآلات به صورت رفت و برگشت نبوده و با خراب شدن هر یک از شیرهای ورودی یا خروجی می توانید با شیر دیگر عمل قطع و وصل جریان آب در رادیاتور خود را کنترل کنید.

تولید شیر رفت و برگشت حوله خشک کن طلایی

کاربرد شیر رفت و برگشت حوله خشک کن

کاربرد شیر رفت و برگشت حوله خشک کن از شیر رفت و برگشت حوله خشک کن می توان برای گرم کردن محیط هایی چون حمام و سرویس بهداشتی استفاده کرد. به دلیل رطوبت فراوان در قسمت های پایین سرویس بهداشتی نصب رادیاتور های فولادی و پره ای زمینی و زنگ زدگی آنها روی زمین تقریبا منسوخ شده است.

البته قرار گرفتن رادیاتور در ارتفاع کم از لحاظ گرمایشی موثرتر می باشد، اما بخاطر افزایش طول عمر، زیبایی سرویس بهداشتی و خشک کردن لباس ها، استفاده از شیرهای رفت و برگشت حوله خشک کن ها رایج شده است.

از لحاظ کارکرد حوله خشک کن ها مانند رادیاتورها کار می کنند آنها گرمای تولید شده توسط پکیج و موتورخانه را به محیط انتقال می دهند. حوله خشک کن ها از لحاظ متریال استفاده شده معمولا از جنس آلومینیوم، استیل و شیشه می باشد. البته متداولترین آنها از جنس آلومینیومی و استیل هستند.

حوله خشک کن های برقی در ساختمان هایی که از سیستم گرمایشی شوفاژ محروم هستند، می توانند گرمایش سرویس بهداشتی را تامین کنند. از لحاظ اندازه نیز رادیاتورهای حوله ای به تعداد پره ها از 8 پره تا 20 پره و بیشتر بهره مند هستند.

لازم به ذکر است که تمامی محصولات شیرآلات حوله خشک کن ها با آبکاری های بسیار مقاوم رنگ آمیزی شده و از بابت ثبات رنگ محصول جای هیچ گونه نگرانی نیست. همچنین ضمانت محصول شامل رنگ آن نیز می‌باشد. که در کاربردش بسیار مهم می آید آن هم به دلیل استفاده از این شیر رفت و برگشت حوله خشک کن ها در محیط های مربوط خواهد بود.

عرضه شیر رفت و برگشت حوله خشک کن طلایی

عرضه شیر رفت و برگشت حوله خشک کن طلایی عرضه محصولات شیرآلات هفت رنگ لوله ها در بازار های کشور با هدف ارتقا شفافیت و حرکت به سمت سود آوری پایدار خواهد بود. در صورتی که تولید کنندگان مکلف به فروش کل تولیدات خود در بازارها شوند اقدام بزرگ و موثری در شفافیت مالی کارخانه ها و همینطور بازرگانی و فروش آنها صورت خواهد گرفت که به سلامت اقتصادی کشور کمک شایانی خواهد کرد.

همچنین افزایش چشمگیری در زمینه صادرات هر محصول می تواند زمینه عرضه شیرآلات مرغوب را بیشتر و بیشتر کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.