تولیدکنندگان شیر شاوری درجه 1

با پیشرفت علم و ابزار مورد استفاده بشر ، صنایع تولید کنننده لوازم ساختمانی نیز در طی چند سال اخیر شاهد تحولات قابل توجهی بوده اند. از جمله در تولید شیر آلات ساختمانی.یکی از جدیدترین و به روزترین این شیر آلات ، شیرهای ساختمانی موسوم به شاوری هستند. شیر شاوری لاکچری به زیبایی آشپزخانه شما می افزاید. چندین شرکت های تولید شیر آلات ایرانی ، همسو با استانداردهای جهانی شیر شاوری درجه 1 را تولید میکنند. اما شیر شاوری چیست و دارای چه خصوصیات و کابردی است؟

تولیدکنندگان شیر شاوری درجه 1

مشخصات انواع شیر شاوری درجه یک

مشخصات انواع شیر شاوری درجه یک شیرهای شاوری یا شیلنگ دار به انواعی از شیر آب گفته میشود که دارای یک شیلنگ اضافی چسبیده به خود شیر یا اصطلاحا سرخود هستند ،این شیلنگ با قابلیت فنری ، قابل بازگشت است و حداکثر طول آن معمولا نود سانتیمتر است ، با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه در تمام جوانب ، و پایه دارای وزنه ای به نام وزنه شاوری است که با تسهیل مکانیزم فنری ، باعث بازگشت شیر به محل اصلی خود میشود.

مزایای استفاده از شیرهای شاوری : در محیط های آپارتمانی که با کمبود فضا مواجه هستیم ، این شیرها با طراحی هوشمند خود ،کاربرد بسیار بیشتری از شیرهای معمولی دارند .

به دلیل چرخش در تمام جهات و قابلیت کش آمدن ، امکان پر کردن ظروف و دبه ها و قابلمه هایی که از سینک شما بزرگ تر هستند و حتی آکواریوم ، در خارج از سینک ، به راحتی وجود دارد .

به علاوه میتوانید نوزاد یا فرزند خردسال خود را داخل سینک حمام کنید ، امکان شستن تمام زوایا و اطراف سینک با حداقل آب ، صرفه جویی بالا در مصرف آب و بازگشت هزینه ، ترشح و پخش شدن آب به اطراف و خارج از سینک ، بسیار کم تر خواهد شد ، کف ظروف و دبه ها و بالتبع کف آشپزخانه شما خشک خواهد ماند .

برای افراد سالمند و یا دارای مشکل پشت و کمر مناسب است چون میتوانند ظروف را خارج از سینک پر کنند و لازم به خم شدن نیست ، شیر شاوری مدرن نمای بسیار زیبایی به محل زندگی شما میدهد .


بهترین مراکز خرید شیر شاوری درجه 1

بهترین مراکز خرید شیر شاوری درجه 1 برای مشاوره و خرید شیر شاوری با کیفیت عالی و برند معتبر میتوانید از طریق همین سایت به شیوه خرید آنلاین اقدام کنید ، کارشناسان ما بیست و چهار ساعت شبانه روز و هفت روز هفته به صورت رایگان ، تلفنی و آنلاین ،آماده مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند. قیمت مناسب ما ، به دلیل خرید از تولید کننده و حذف واسطه هاست. واحد فروش ما ، خرید شما را در بسته بندی هایی شکیل با تضمین کیفیت و سلامت کالا و ارسال فوری از طریق پست و تحویل درب منزل را تضمین میکند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.