تولیدکنندگان شیر روشویی پایه بلند کروم

شیر روشویی پایه بلند کروم که سالهاست تولید می شود ، روز به روز در حال افزایش است ، به دلیل تولید کاسه توالت توالت ، تعداد افرادی که مایل به خرید کاسه توالت در اندازه و اندازه بزرگتر از کاسه توالت های معمولی هستند. این سطحی است زیرا در این نوع توالت هایی که جای شیر روی توالت ندارند و از قد بیشتری برخوردار هستند باید از دستشویی های ته ته استفاده شود.

تولیدکنندگان شیر روشویی پایه بلند کروم

مشخصات شیر روشویی پایه بلند کروم

مشخصات شیر روشویی پایه بلند کروم طبق استاندارد ، قطعات مورد استفاده در شیرهای بهداشتی به جز دسته باید از آلیاژ برنج ساخته شوند. آلیاژ برنج ترکیبی از مس و روی است که مقاومت بالایی در برابر اکسیداسیون دارد. مس موجود در برنج (از طریق اثر الیگودینامیکی) به آن خواص ضد میکروبی می بخشد. مطابق استاندارد ملی ایران ، حداکثر سرب مورد استفاده در آلیاژ برنج برای ساخت شیرآلات بهداشتی باید دو و نیم درصد باشد و بنابراین کلیه مواد به کار رفته در شیرآلات باید تحمل دمای تا 2 درجه سانتیگراد را داشته باشند.

کیفیت شیر ​​باید به گونه ای باشد که باعث تغییر شکل ، رنگ ، بو و طعم آب آشامیدنی نشود. از طرف دیگر، ضخامت دریچه ها باید بتوانند بدون تغییر شکل مقاومت در برابر فشار استاتیکی را تحمل کنند. تنها چیزی که در مورد نوع سوپاپ گفتیم ویژگی های شیرآلات استاندارد بود، همچنین شیرهای غیراستاندارد به دلیل اختلاف قیمت در بازار وجود دارد. شیرآلات موجود در بازار از دو دسته آلیاژ برنج و سرب خشک ساخته می شوند.

انواع شیرآلات ساخته شده از سرب خشک ارزان قیمت هستند اما صدمات جبران ناپذیری دارند. سرب خشک کوتاه مدت است و می تواند خیلی زود خرد یا شکسته شود و از همه مهمتر اگر پوشش سرب برداشته شود ، ترکیب سرب با آب آشامیدنی سلامت انسان را به خطر می اندازد. این جایی است که آنها می گویند هیچ ارزانی منطقی نیست.

صرفه جویی در خرید شیر آب هیچ فایده ای ندارد ، زیرا با خرید کالاهای بی کیفیت، آب شما بیش از حد معمول هدر می رود و شیر آب هایی که با یک عمر کوتاه خریداری می کنید ، هزینه شما را هدر می دهند. اما اگر در هنگام خرید شیرآلات به مواد و طول عمر آنها توجه داشته باشید، دیگر نیازی به خرید آنها برای سالها نخواهید داشت و از عملکرد آنها در خانه خود مطمئن خواهید بود.

شیرهای آلیاژی برنج بهترین انتخاب هستند، اگر شیرها از برنج ساخته شده و فاکتورهای استاندارد دیگری را نیز که قبلاً برای شما ذکر کرده ایم، بخرید. شیرآلات استاندارد یکی از مهمترین لوازم خانگی است. برخی از فاکتورها مانند زیبایی و ضمانت معتبر شیرآلات با کیفیت را می توان در هنگام خرید ارزیابی کرد. با این حال، مواردی مانند کیفیت و استاندارد سازی مواد اولیه مورد استفاده در تولید شیر باید بیشتر مورد بررسی قرار گیرد.

خرید مستقیم شیر روشویی پایه بلند کروم

خرید مستقیم شیر روشویی پایه بلند کروم راهنمای خرید شیر با تهیه یک چک لیست از نکات کلیدی برای انتخاب شیرهای استاندارد و با کیفیت، روند خرید را ساده می کند. علاوه بر قیمت شیر ​​، عواملی مانند نوع پوشش ، زیبایی ، دوام و مواد شیرآلات ، ضمانت شیرها و استفاده از شیرآلات نیز در تصمیم گیری موثر هستند. همچنین توجه به سهولت نصب شیرآلات می تواند مشکلات نصب را کاهش دهد. از این رو شرکت تولیدی ما سالهاست که در زمینه تولید شیرآلات سرویس بهداشتی فعالیت می کند و این محصولات را با قیمت به روز و منطقی به دست مشتری می رساند که می توانید برای خرید مستقیم شیر روشویی پایه بلند کروم می توانید به وب سایت رسمی ما مراجعه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.