تولیدکنندگان شیرآلات اهرمی استاندارد

تولیدکنندگان شیرآلات اهرمی در ایران بیشتر در شهرهای تهران مشهد تبریز اصفهان شیراز فعالبت می کنند.و هریک برای رقابت در بازار دست به اپشن ها و مزایا و
کار  های می زنند. که گاها خوب و به نفع فروشنده ها و مصرف کننده است.و برخی مواقع نیز به ضرر هردو می باشد. و نیز خود مجموعه دچار مشکل میشود.شرکت های تولیدی شیرالات در ایران بسیار زیاد هستند. و علاوه بر آن ها نیز افراد زیر زمینی نیز در بین این شرکت ها فعالیت می کنند.که باعث به وجود امدن مشکلاتی برای این افراد شده اند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تولیدکنندگان شیرآلات

تولیدکنندگان شیرآلات اهرمی

تولیدکنندگان شیرآلات همانطور که گفتیم مشکلاتی دارند.که در برخی موارد خود این افراد دچار بروز این مشکل شده اند.و در برخی موارد دیگران باعث این مشکلات شده اند.برخی از این مشکلات عبارتند از

  • وجود افراد زیر زمینی
  • تولیدی خارج از شهرک ها
  • رقابت ناسالم شرکت ها

تولیدکنندگان شیرآلات

وجود افراد زیر زمینی

این افراد با تولید محصولات خود .لازم به ذکر است که این افراد تولید کننده نیستند. و فقط منتاژکار هستند. و عرضه آن به بازار باعث کاهش فروش شرکت ها شده اند.

این افراد با کاهش کیفیت محصول و استفاده از قطعات بی کیفیت قیمت محصول را کاهش داده تا بتوانند. در بازار برای خود بازار فروش به دست اورند.

تولیدکنندگان شیرآلات

تولیدی خارج از شهرک ها

برخی شرکت ها در شهرک های صنعتی قرار دارند. و برخی نیز در بیرون از شهرک ها که این اتفاق باعث شکاف در قیمت تمام شده میشود. و توان کمتر شرکت ها با
این افراد است.چرا که این افراد از دادن حق بیمه بیشتر و شارژ مالیات دارایی و… خود را معاف کردند.

شیرآلات اهرمی

رقابت ناسالم شرکت ها

افراد زیرزمینی با کاهش قیمت محصولات خود را بفروش می رسانند. و شرکت ها نیز برای مقابل با این امر دست به فروش محصولات به صورت مدت دار می زنند.
تا با این کار دست افراد زیر زمینی را بسته تا آنها نتوانند به راحتی جنس خود را بفروش برسانند.این رقابت باعث میشود.

شرکت ها نه کیفین خود را چندان زیاد افزیش دهند نه افراد زیر زمینی محصول خوبی تولید کنند.و در کل باعث زیر خریدار میشود.چرا که شرکت های قوی صرف داشتن پول خود را دلیل فروش می دانند.
و افراد زیر زمینی نیز قیمت ارزان محصول خود را دلیل فروش می دانند.

شیرآلات اهرمی
یکی از راهکار های مقابله با این موضوعه قرار گرفتن تمامی تولید کنندگان در یک مکان و یا شهرک صنعتی است. که تمامی آنها هزینه های یکسان داشته باشند.
این یکی از راهای مقابله با مشکل های گفته شده است

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.