برترین فروشنده شیرآلات توکار طلایی

به شیرآلاتی که تمامی مکانیزم‌های آن نظیر لوله‌ها و اتصالات، کارتریج، دایورتور و … درون دیوار قرار می‌گیرد و تنها قاب روی مغزی و دسته شیرآلات بیرون دیوار اجرا می‌شود و قابل رویت است، شیرآلات توکار می‌گویند،این نوع طراحی یک طراحی منحصر به فرد در شیرآلات محسوب می شود که اغلب به رنگ های طلایی و نقره ای میباشند ولی شیرآلات توکار طلایی طرفداران خاص خود را دارند.

برترین فروشنده شیرآلات توکار طلایی

آشنایی با لاکچری ترین انواع شیرآلات

آشنایی با لاکچری ترین انواع شیرآلات اولین اصل در خرید یک شیرآلات لوکس و زیبا تناسب آن با دکوراسیون منزل شماست ،پس این اصل یک فاکتور اساسی در انتخاب شیرآلات است که هرگز نباید فراموش شود با دانستن این نقطه به سراغ آشنایی با لاکچرین ترین و زیباترین شیرآلات می‌رویم که اغلب امروزه به‌صورت بدون واشر عرضه می‌گردنداین مدل نسبت‌ به مدل‌های واشر دار از طراحی جدیدتری برخوردار هستند:

شیرآلات اهرمی: کارکرد این نوع شیرآلات به این طریق می‌باشد که اهرم شیر به دوره کلاهک توپی شکل که در قسمت بالایی بدنه اصلی شیر قرار دارد، می‌چرخد این دسته از شیرآلات بیشتر مناسب فضاهایی مثل آشپزخانه می‌باشند که به‌آسانی با دست، دما و فشار آب را تنظیم می‌کند.

شیرآلات دیسکی :این نوع شیرها نیز زیرمجموعه از شیرآلات اهرمی می‌باشد ولی اجزای تشکیل‌دهنده آن‌ها از کیفیت بسیار بالاتری از شیر آلات اهرمی برخوردار هستند و زیبایی آن‌ها نیز به تبع آن بیشتر می‌شود به‌طوری‌که تولید کنندگان مانور بیشتری در طراحی آن دارد.

شیرآلات کارتریجی :ظاهری مانند شیرآلات قدیمی دارند، ولی به‌صورت مدرنیته درآمده‌اند که هنگام استفاده از آن‌ها تفاوت معناداری در کارکرد آن‌ها قابل‌مشاهده است و با تکان اندکی با دست ،آب جریان پیدا می‌کند.

بهترین تولیدکنندگان شیرآلات توکار طلایی

بهترین تولیدکنندگان شیرآلات توکار طلایی امروزه تمام تولید کنندگان شیرآلات سعی می کنند در تولیدات خود از نظر کیفیت زیبایی و کارمد ولوکس بود از رقبای خود باز نمانند، شیرآلات توکار که نسبت به شیرآلات رو کار تازه به عرصه ظهور رسیدند نیز از این حیث مستثنی نیست.

در ادامه به مزایای شیرآلات توکار می پردازیم که بهترین تولید کنندگان داخلی آن را تولید و عرضه می نمایند:

شیر آلات توکار به علت قرار گرفتن در دیوار از یک لایه محافظ برخوردارند که موجب می‌شود صدمات خاصی به آنها وارد نشود و در برابر پوسیدگی نیز مقاوم‌تر باشند. همین موضوع باعث افزایش عمر شیرهای توکار می‌شود. این شیرآلات نسبت به شیرآلات کلاسیک اهرمی زیبایی بیشتری دارند و می‌توانند فضای سرویس بهداشتی را خاص و لوکس جلوه دهند. شیرآلات توکار نیاز به فضای کمتری دارند و برای محیط‌های کوچک بسیار مناسب هستند. تمیز کردن این شیرآلات بسیار راحتتر از شیرآلات روکار است. کاهش در مصرف آب یکی از مهمترین مزایای شیرآلات توکار است.

توجه به دو نکته مهم در خرید شیرآلات توکار:

۱. مطمئن شوید کیفیت مغزی شیرآلات بسیار بالا است، زیرا کیفیت پایین موجب نشتی و در نتیجه ایجاد هزینه‌های گزاف می‌شود.

۲. هنگام خرید قطعات جانبی شیرآلات توکار اطمینان حاصل کنید که موجودی کافی از این قطعات وجود داشته باشد زیرا تمام قطعات شیرآلات جدید توکار باید از یک برند باشد تا اجزا هماهنگی لازم را داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.