برترین صادرکننده شیر روشویی هوشمند

برترین صادر کننده شیر روشویی هوشمند چون انواع مدل ها را با بهترین برند ها و مناسب ترین قیمت ها روانه بازار های خارجی می کند توانسته ارزآوری عالی نصیب کشور کند.

شیر روشویی هوشمند که به آن شیر روشویی چشمی می گویند نوعی شیر لوکس محسوب می شود که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است چون باعث صرفه جویی در مصرف آن به میزان 50 تا 70 درصد می شود.

برترین صادرکننده شیر روشویی هوشمند

معرفی انواع شیر روشویی هوشمند

معرفی انواع شیر روشویی هوشمند انواع شیر روشویی هوشمند شامل گزینه های زیر می شوند:

  • شیر اتوماتیک روشویی سفید
  • شیر اتوماتیک روشویی طلایی

شیرهای هوشمند بر اساس دریافت و ارسال سیگنال های نور مادون قرمز کار می کنند در واقع شما هنگامی که دست خود را زیر این نوع شیرها قرار می دهید سنسور های مادون قرمز باعث می شوند آب از شیر شروع به آمدن کند و هنگامی که دست خود را از شیر بر می دارید آب قطع شود.

برای تولید برخی از مدل های این نوع شیر روشویی مدرن از تکنولوژی پلاتور استفاده می کنند در واقع پلاتور باعث می شود هوا داخل آب ترکیب گردد و آب به صورت حباب دار از شیر بیرون آید که این موجب گردیده در مصرف آب به طور قابل توجه ای افزایش یابد.

در مکان های عمومی و پر رفت و آمد که ممکن است گاهی اوقات شیر آب باز بماند استفاده از شیرآلات هوشمند امری مهم و ضروری می باشد و باعث صرفه جویی در مصرف آب می گردد و همین باعث شده در خرید این شیر ها برای مکان های عمومی نسبت به منازل مسکونی افزایش یابد.

فروشندگان ویژه شیر روشویی هوشمند

فروشندگان ویژه شیر روشویی هوشمند فروشندگان ویژه شیر روشویی هوشمند بهترین برند ها را با مناسب ترین قیمت ها در اختیار مشتریان می گذارند که این می تواند به جذب خریداران بیشتری کمک کند علاوه بر این مزیت های استفاده از شیر روشویی هوشمند باعث شده فروشندگان آن بتوانند بازار پر رونقی را کسب کنند که به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • در مکان های مختلفی مانند هتل ها، بیمارستان ها، سازمان ها، شرکت ها و خانه های مسکونی قابل استفاده می باشد.
  • باعث صرفه جویی در مصرف آب به طور قابل توجه ای می شود.
  • دبی آن در این مدل شیر 12 لیتر در دقیقه می باشد.
  • دارای سنسور قابل برنامه ریزی است.
  • دارای نمایشگر هشدار برای اتمام باتری می باشد.
  • به صورت همزمان می تواند با برق و باتری کار کند که این باعث شده در زمان قطع برق هم بتوانید از آن استفاده کنید.
  • بهترین شیر برای سرویس بهداشتی محسوب می شود چون در هنگام مسواک کردن آب اضافی به هدر نمی رود چون مطابق با پیشرفته ترین فناوری ها تولید شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.