برجی در چین که از کارتن مقوایی محکم ساخته شده است

مقوا مانند سایر محصولات کاغذی، البته قابل اشتعال است. اگر مقوای تمیزی دارید که رنگ آمیزی نشده یا واکس نشده است (برای جلوگیری از گازگرفتگی ناخوشایند)، یک آتش زا عالی است.

یک نوار را برش دهید و انتهای آن را قبل از اعمال آن به نقاط کلیدی در آتشی که گذاشته‌اید روشن کنید تا آن را تشویق کنید تا داغ و یکنواخت بسوزد و بعد از اتمام کار، آتش‌زای خود را با بقیه شمع داخل آن بیندازید!

برای دیدگاهی کاملاً متفاوت در مورد آنچه که باید با مقوای قدیمی خود انجام دهید، این را بررسی کنید. بسیاری از خریدهای شما احتمالاً در یک کارتن مقوایی محکم هستند که می توانید آن را ذخیره کنید.

یافتن یک منبع ثابت و رایگان از مقوای راه راه آسان است. بسیاری از فروشگاه ها، به ویژه خواربارفروشی ها، سالانه هزاران تن از آن را دفع می کنند.

کارتن مقوایی محکم

استفاده از در دسترس بودن آن نه تنها باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود، بلکه با این سیاره نیز مهربان است که از به پایان رسیدن آن در محل دفن زباله جلوگیری کند. مقوای راه راه کاربردهای زیادی دارد که همیشه مقداری از آن را در دسترس داشته باشید.

اگر عاشق صنایع دستی هستید یا بچه دارید، مقوا کاربردهای مختلفی دارد. برای محافظت از کف یا میز هنگام استفاده از مواد به خصوص نامرتب، آن را روی محل کار خود قرار دهید.

اگر در حال رنگ آمیزی با اسپری هستید، قسمت بالایی و یک طرف جعبه را بردارید. موردی را که در حال اسپری کردن هستید در داخل آن قرار دهید تا جعبه به عنوان یک سپر برای جلوگیری از پاشش عمل کند.

روی نوارهای بزرگ و مسطح آن رنگ کنید. آن را به شکل های بزرگ و سرگرم کننده برش دهید، تزئین کنید و به دیوار آویزان کنید. آن را کنار هم قرار دهید تا مجسمه ها، مدل ها و تزئینات دیگر بسازید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.