ارائه انواع شیرآلات ساختمانی مدرن

شیرآلات ساختمانی مدرن شیرآلات از ابزارها و تجهیزات ساختمانی است که در جنس­های مختلفی ساخته می­ شود. در واقع کیفیت این قطعات به همین جنس ها بستگی دارد. مرکز عرضه شیرآلات ساختمانی انواع مختلفی از شیرآلات را بر اساس جنس اعم از­ برنجی، استیل و ضد زنگ را با شرایط ویژه ای در معرض فروش قرار داده است. شیرآلاتی با ماندگاری بالا و کیفیت بسیار خوب.

ارائه انواع شیرآلات ساختمانی مدرن

درباره شیرآلات کارتریجی چه می دانید؟

درباره شیرآلات کارتریجی چه می دانید؟ شیر آلات کارتریجی در واقع همان شیرآلات اهرمی هستند. شیرآلاتی قدیمی و کلاسیک که ذر دو دسته بندی می شوند آن هم جهت کنترل جریان و دمای آب خواهد بود. در شیرهای اهرمی تنها یک اهرم برای کنترل جریان آب وجود دارد.

در تعریفی دیگر از این شیرآلات ها اهرمی، نوعی از شیرهای ساختمانی که جریان آب در آنها به کمک یک اهرم متصل به کارتریج کنترل می‌شوند. استفاده از این شیرآلات نسبت به مدل‌های کلاسیک آسان‌تر است. معمولاً فضای کمتری اشغال می‌کنند. به کمک کارتریج دما و یا فشار آب را تنظیم می‌ کنند. این قطعه در شیرآلات اهرمی بخش بسیار ضروری برای عملکرد درست این شیرآلات اهرمی خواهد داشت.

کارتریج یا مغزی شیرآلات اهرمی، بخشی است که میزان جریان خروجی و سهم آب سرد و گرم را کنترل می‌کند. در صورتی که این قطعه درست کار نکند عملکرد شیر مختل می‌شود. بخش قطع و وصل آب که با بالا و پایین کردن اهرم انجام می‌شود قسمت ساده ماجراست. قسمت سخت کار میزان چرخش به سمت چپ و راست و به همان میزان گرم و سرد انجام می شود.

برای بهبود بخشیدن به سرعت جریان آب از اهرم قوی تری در ساخت شیرآلات کارتریجی استفاده می شود. برای حرکت راحت و روان اهرم های این شیرآلات از صفحه های سرامیکی استفاده می شود که جلو ساییدگی اهرم می گیرد. صفحه های سرامیکی مابین اهرم و کارتریج ها قرار می گیرد.

پیچ مغزی دسته روی بدنه شیرآلات هم برای تنظیم و جدا کردن دسته اهرمی از شیر بکار می رود. به صورت یک دایره کوچک به رنگ قرمز و آبی در قسمت پشت شیرآب قرار دارد.

توزیع عمده شیرآلات ساختمانی مدرن

توزیع عمده شیرآلات ساختمانی مدرن فروش شیرآلات مدرن ساختمانی با تخفیفات ویژه و ارزان ترین قیمت روز در سراسر کشور توسط فروشگاه های آنلاین و اینترنتی انجام می شود. انواع شیرآلات ساختمانی در این فروشگاه ها برای عرضه و فروش در خدمت خریداران قرار می گیرد.

قیمت فروش شیرآلات با توجه به مدل و کارایی در بازار متفاوت است. اگر به فروشگاه های عرضه کننده شیرآلات لاکچری ساختمانی مراجعه کنید با برند های مختلفی روبرو خواهید شد که هر کدام از نظر کیفیت با یکدیگر متفاوت هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.